ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فعال ضد صهیونیسم: رژیم صهیونیستی وارث دین یهود نیست

به گزارش ایرنا ، خاخام دیوید فعال ضد صهیونیسم روز گذشته در دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران در میان دانشجویان افزود: رژیم صهیونیستی کاملا از دین یهودی جداست وموسسان آن نه تنها یهودی نیستند بلکه خدا را هم قبول ندارند.
وی با اشاره به جنایت های رژیم صهیونیستی در حق فلسطینیان ومخالفان خود٬ آن را رژیمی نژاد پرست وخونخوار معرفی کرد وگفت: کشتار تقریبا هر روزه فلسطینیان توسط رژیم صهیونیستی٬ فاجعه ای بزرگ ومایه شرمندگی ملت یهود است که زبان از توصیف آن قاصر است.
وایس جنایت های رژیم صهیونیستی در غزه ودیگر شهرهای فلسطین اشغالی را جنایت جنگی نامید وگفت: این رژیم اشغالگر با سوء استفاده از تورات٬ از آن به عنوان وسیله ای برای تداوم تجاوزهای خود استفاده می کند.
وی با بیان این مطلب که ما با فلسطینیان ومسیحیان همسایه بودیم وهیچ مشکلی با آنها نداشتیم٬ افزود: رژیم صهیونیستی برای تداوم اشغال فلسطین وغارت آن ٬ازهیچ کاری فروگذار نمی کند و حتی مانع مهاجرت یهودیان می شود.
دیوید وایس با تاکید بر اینکه ایران کشوری باثبات ومقتدر است ٬ از آزادی عمل کلیمیان وبرخورداری از حقوق مساوی آنها در مقایسه با مسلمانان در ایران سخن گفت.
وی حضور نماینده اقلیت یهودی در مجلس شوری اسلامی ایران را نشانه دیگری از آزادی یهودیان در داخل ایران دانست واز رهبر ایران تشکر کرد.
فعال ضد صهیونیسم حضور خود در ایران را به دلیل تبلیغ برای صلح و آشکار کردن هویت خونخوار و جعلی رژیم صهیونیسم ذکر کرد.
وی یادآور شد: صهیونیسم، هویت یهود را دزدیده است و یهودی‌های اطراف فلسطین و دیگر نقاط جهان نیز اسرائیل را به رسمیت نشاخته وراضی به اشغال فلسطین نبودند.
وی تاکید کرد: سران صهیونیسم هیچ اعتقادی به خداوند ندارند و با بلندگوهای تبلیغاتی که در اختیار دارند٬ دنیا را فریب داده‌اند زیرا مردم را احمق فرض می‌کنند و می‌گویند که خواستار تشکیل حکومت الهی هستند در صورتی که یهود اجازه انجام این کار را ندارد.
وی ادامه داد: ‌پلیس آمریکا و اسرائیل با یهودیان معترض صهیونیسم به شدت برخورد کرده و اجازه انعکاس اعتراض یهودیان را در جهان نمی‌دهند.
ناطوری کارتا نام جنبش یهودی بین المللی ضد صهیونیسم ومقر آن در نیویورک است.
خاورم** 1453**2041**

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سایر منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده