ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

درویش زاده: دلیلی برای شرکت در انتخابات ژیمناستیک ندارم


رییس فدراسیون ژیمناستیک اعلام کرد دلیلی برای شرکت در انتخابات ندارد.
به گزارش ایسنا، جعفر درویش‌زاده پس از مجمع عمومی فدراسیون ژیمناستیک در جمع خبرنگاران گفت: در این مدت پنج سال که عهده دار ریاست فدراسیون ژیمناستیک بودم، توانستم از عهده مسئولیت‌های خودم برآیم و در خرداد ماه تصدی پست ریاستم به اتمام می‌رسد. این انتقال در همه دوره‌ها وجود داشته است و الان نقطه مبهمی در انجام مسئولیت‌های خود نمی‌بینم. در این مقطع زمانی فضا را برای دیگران باز می‌کنم تا بتوانند مثمرثمرتر از عهده کار بر آیند. دلیلی برای شرکت خود نداشتم.
او در مورد حضور افشارزاده به عنوان کاندیدای ریاست فدراسیون نیز توضیح داد: افشارزاده سوابق زیادی در عرصه ورزش و قهرمانی‌ها و همچنین در حوزه مدیریت دارد و در سازمان‌های مختلفی را بر عهده داشته است و همیشه توانسته با ارتباطات قوی نقش مدیریتی خود را خوب ایفا کند. افشارزاده گزینه خوبی برای خانواده‌ ژیمناستیک است و می‌تواند باعث ارتقای ورزش ژیمناستیک و کسب کرسی و همچنین افزایش رنکینگ‌های قهرمانی شود. همچنین در دوران ریاست خود تمام چک لیست‌ها و بر‌نامه‌های فدراسیون را در حضور افشارزاده هماهنگ می‌کردم و از راهنمایی‌های او بهره می بردم. حضور افشارزاده می‌تواند فضای خوبی برای آینده ژیمناستیک باشد.
درویش زاده در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه دلیل افشارزاده برای شرکت در این انتخابات فدراسیون، به دلیل حضور در کمیته ملی المپیک است یا خیر، پاسخ داد: زمان زیادی تا انتخابات کمیته ملی المپیک باقی‌ مانده است و در این دو سال که تا انتخابات زمان باقی‌ مانده است، می‌تواند برای جامعه ژیمناستیک فضای خوبی ایجاد شود.
او همچنین در پاسخ به سوالی مربوط به عدم پرداخت مالیات‌ها نیز توضیح داد: همه ارگان‌ها و نهادها باید مالیات‌شان را پرداخت کنند و هیچ نهادی نیست که بتواند از پرداخت مالیات معاف شود و همان طور که در جلسه دیدید، گزارش مالی به صورت صحیح ارائه شد و حاصل و نتیجه چهار،‌ پنج ساله فدراسیون است.
انتها‌ی‌ پیا‌م

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده