ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

توطئه فراموشی قضیه فلسطین

رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه تروریست های تکفیری و نزدیک به وهابی ها کاری که دشمن می خواهد را انجام می دهند، فرمودند: دارند قضیه فلسطین را به فراموشی می سپارند. بخش سیاست تبیان

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز چهارشنبه در دیدار شرکت  کنندگان در مسابقات بین المللى قرآن کریم ، بیانات مهمی ایراد کردند؛ مهمترین محورهای سخنان ایشان به شرح ذیل است:
- امروز در دنیا برای ضربه زدن به اسلام ومسلمین پول های گزاف خرج می  کنند.
- قدرت های طاغوتی از اسلام و جامعه 1.5 میلیاردی مسلمین واهمه دارند.
- برخی در دنیای اسلام به جای تمسک به قرآن تمسک به طاغوت می کنند؛ آمریکا طاغوت اعظم و شیطان اکبر است. آنها که سیاست آمریکا را در منطقه اجرا می کنند متمسک به طاغوتند و کفر به طاغوت ندارند.

جبهه کفر با همه وسعت، زرق و برق و توپ و تشر بالاخره در مقابل امت اسلام و جبهه اسلامی مبارز و مقاوم وادار به عقب نشینی خواهد شد

- ایستادگی برابر آمریکا نقطه اصلی اقتدار ایران است؛ دشمن از اسلام مقتدر و شجاع می ترسد. حمله دشمن به ما از ترس است.
- می دانند مواضع جمهوری اسلامی در دنیا اثر گذار است. ما با ملت های مسلمان صادقانه حرف می زنیم و عمل می کنیم.
- نه وعده های دشمن ما را فریب داد نه تهدیدهای آنان ما را ترساند. برخی دولت های اسلامی به ملت های خود و به امت اسلام خیانت  و زمینه نفوذ آمریکا را فراهم می کنند.
- تروریست های تکفیری و نزدیک به وهابی ها کاری که دشمن می خواهد را انجام می دهند. دارند قضیه فلسطین را به فراموشی می سپارند. شکی نداریم که پیروزی از آن اسلام است.
- جبهه کفر با همه وسعت، زرق و برق و توپ و تشر بالاخره در مقابل امت اسلام و جبهه اسلامی مبارز و مقاوم وادار به عقب نشینی خواهد شد.
- ما نباید ضعیف باشیم، باید قوی باشیم، قدرت فقط به سلاح و پول نیست، مبنای اصلی قدرت، ایمان و پایداری است.


منبع : خبرگزاری تسنیم

[ منبع این خبر سایت تبیان-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده