ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

محدودیت های ترافیکی جاده ها در تعطیلات نیمه شعبان

به گزارش مشرق، این محدودیتهای ترافیکی که از تاریخ  29 اردیبهشت تا 3 خرداد ماه اجرا می شود به شرح زیر است.
 
 تردد موتور سیكلت از ساعت 12 ظهر روز چهار شنبه تا ساعت 2 بامداد روز دوشنبه از محورهای كرج- چالوس، هراز، فیروزكوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعكس ممنوع  است.
 
تبصره- تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماَموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
 
  محور كرج- چالوس
 
تردد انواع تریلر، كامیون و كامیونت از محور كرج- چالوس ممنوع است. تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15روز جمعه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه  از كرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:30 روز جمعه تا ساعت 2بامداد روز شنبه  از 15 كیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت كرج بصورت یكطرفه خواهد بود.
 
 تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز یکشنبه  تا ساعت 2بامداد روز دوشنبه  از كرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:30 روز یکشنبه تا ساعت 2بامداد روز دوشنبه  از 15 كیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت كرج بصورت یكطرفه است.
 
 جاده هراز
 
تردد وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت 13روز یکشنبه  تاساعت 3 بامدادروز دوشنبه از رودهن محدوده (مشاء)به سمت آمل ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد وسایل نقلیه از ساعت 15روز یکشنبه تاساعت 3 بامداد روز دوشنبه از آب اسک به سمت رودهن (مشاء)یکطرفه خواهد بود.
 
 تردد تریلرها ازمحور هراز ممنوع است.
 
تردد كامیونها وكامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 روز چهار شنبه تا 8 روز دوشنبه از محور هراز ممنوع است.
 
 محور فیروزکوه
 
اتردد  تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8صبح  روز چهار شنبه تا 8 صبح روز دوشنبه  از محور هراز ممنوع است.
 
تردد  كامیونها وكامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 روز یکشنبه تا 8 روز دوشنبه  از محور هراز ممنوع است.
 
 محور قزوین رشت و محور آستار اردبیل
 
تردد تریلر ها و کامیونها به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز یکشنبه در محورهای قزوین رشت و آستارا اردبیل و بالعکس ممنوع است.
 
محور فاروج-شیروان-بجنورد -چمن بید و محور چمن بید - جنگل گلستان  
 
تردد تریلر ها و کامیونها به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6تا 24  روزهای پنجشنبه و یکشنبه در محورهای فوق ممنوع است.
 
محور فریمان مشهد
 
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا21  روزهای جمعه - شنبه و یکشنبه از 20 کیلومتری محور فریمان مشهد مسیر شرق به غرب ممنوع و وسایل نقلیه می توانند از مسیر جایگزین آزادراه شهید شوشتری تردد کنند.
 
 جاده های استان قم
 
تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت از ساعت 10 روز شنبه تا ساعت 14  روز یکشنبه از  میدان 72 تن به سمت جمکران ممنوع و وسایل نقلیه می توانند از مسیر جایگزین ( پل میدان 72 تن به سمت اتوبان قم کاشان تردد کنند.
 
عوارضی اتوبان قم کاشان به سمت میدان 72 تن ممنوع و وسایل نقلیه می توانند از مسیر جایگزین اتوبان قم کاشان به سمت رودخانه تغییر مسیر داده و در ادامه از کنارگذر منتهی به خیابان شهید بادیان وارد کمربندی امام علی ( ع) و در ادامه به سمت جاده قدیم قم تهران و سلفچگان ادامه مسیر دهند.
 
جاده قدیم کاشان قم نرسیده به پل امیر کبیر به سمت مسجد مقدس جمکران ممنوع و وسایل نقلیه می توانند از مسیر جایگزین کنارگذر پل امیرکبیر وارد اتوبان کاشان قم شوند تردد کنند.
 
محورهای دلیجان نراق
 
در جاده های مشهد اردهال کاشان،محور قدیم ساوه همدان و محور قدیم ساوه سلفچگان تردد تریلر ها و کامیونها به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 روز شنبه تا ساعت 12  روز دوشنبه در محورهای فوق ممنوع است.
 
پلیس راه استانهای البرز و مازندران در هنگام اجرای محدودیت، وسایل نقلیه را با دو تیم كه یكی در جلو ودیگری در انتها قرار دارد اسكورت می کنند.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده