ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فعالیت مطلوب ناجا اردبیل را به استانی امن تبدیل کرده است

به گزارش خبرنگار مهر، مجید خدابخش پیش از ظهر چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه فرماندهان نیروی انتظامی اردبیل تصریح کرد: با وجود اینکه اغلب سازمان ها مسئولیت های تعریف شده دارند، محدوده فعالیت ناجا تقریبا نامشخص و حضور نیروی انتظامی در تمامی حوزه ها مشهود است.

وی ذکر مثالی به حضور نیروی انتظامی در همه عرصه ها اشاره کرد و افزود: به عنوان مثال با افزایش بارش نیروی انتظامی در برداشت محصول امنیت تامین می کند و در مقابل با کاهش بارش نیز برای مواجه به تنش های روستاییان باز نیروی انتظامی حضور فعال دارد.

استاندار اردبیل تاکید کرد: برای مواجه با تبعات سو مقاله ای که نوشته شده و یا مواجه با اقدامی که ناشی از غفلت فرد در یک مجموعه است، نیروی انتظامی در جامعه امنیت و آرامش را برقرار می کند.

خدابخش تصریح کرد: نیروی انتظامی  در کنترل تخلفات و فعالیت خارج از چارچوب افراد در فضای حقیقی و مجازی و حتی در مراسمات و برنامه ها حضور فعال دارد.

خدابخش تاکید کرد: این گستره فعالیت ایجاب می کند که آموزش، اختیارات و امکانات این نهاد تنوع و گستردگی داشته باشد.

وی با اشاره به اقدامات شاخص نیروی انتظامی در برقراری امنیت سفرهای تابستانی، چهارشنبه سوری و سایر مناسبت ها، ادامه داد: علاوه بر این اقدامات مرزبانی در تامین امنیت نیز قابل توجه است.

به گفته استاندار اردبیل با تلاش نیروی انتظامی به لحاظ آسیب های اجتماعی استان اردبیل در تمامی شاخص ها در رده های پاییین قرار دارد و این استان یکی از استان های امن کشور محسوب می شود.

وی خواستار جابه جایی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان به مکان پیش بینی شده، شد و افزود: از مکان فعلی می توان در کاربری های دیگر استفاده کرد.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X