ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مسافرآستانه: این نوع کناره‌گیری تخلف است


دبیر جشنواره تئاتر مقاومت گفت: کناره‌گیری مدیر اجرایی این جشنواره بدون هماهنگی و اطلاع رسمی صورت گرفته و در واقع تخلف محسوب می‌شود.
حسین مسافرآستانه در گفت‌وگویی با خبرنگار تئاتر ایسنا، درباره کناره‌گیری حسین ذوالفقاری از مدیریت اجرایی نوزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت بیان کرد: ایشان به عنوان مدیر اجرایی جشنواره زیر نظر ستاد اجرایی در خرمشهر فعالیت می‌کنند، اما استعفای رسمی خود را به من که دبیر جشنواره هستم یا به مسئول ستاد اجرایی ارائه نکرده‌اند.
وی افزود:‌ اقدام ایشان در کناره گیری از مسئولیتی که در جشنواره داشتند، آن هم بدون هماهنگی در روزهای ابتدایی جشنواره تخلف است چرا که به هر حال مشکلاتی ایجاد شده، اما خدا را شکر با همکاری دیگر اعضای ستاد نبود ایشان خللی را در روند کار جشنواره ایجاد نکرد.
مسافرآستانه با تاکید بر اینکه «اگر هم مسئله‌ای وجود داشت باید به من اطلاع می‌دادند»، خاطرنشان کرد: وقتی کسی ادعا دارد که در راستای ارزش‌های آزادسازی خرمشهر و دفاع مقدس کار می‌کند، نباید به خاطر برخی منافع شخصی اقدامی انجام دهد که دون شأن یک فرد فرهنگی و هنرمند است و رها کردن کار توسط ایشان از نظر من غیرحرفه‌ای است.
به گزارش ایسنا، حسین ذوالفقاری، سرپرست گروه تئاتر شهر، هنرمند خرمشهری و دبیر اجرایی نوزدهمین جشنواره ملی تئاتر فتح مقاومت خرمشهر با انتشار بیانیه‌ای از سمت خود در جشنواره کناره‌گیری کرده است.

انتهای پیام


[ منبع این خبر سایت ایسنا-هنری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-هنری منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده