ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نخستین برنامه ستاد اقتصاد مقاومتی طرح ملی ارتقا بهره وری است

به گزارش خبرنگار ایرنا رویا طباطبائی یزدی روز چهارشنبه در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی لرستان افزود : بهره وری از مقولات فردی و بنگاهی ،بخشی و کلان اقتصادی مطرح است .
وی اظهار کرد : در سطح فردی هر کسی می تواند بهره ور رفتار کندو در بنگاه ها نیز باید فر آیندها و تکنولوژی ها، تعمیر و نگهداری تجهیزات توجه شود .
وی بیان کرد : در بخش های مختلف و درون بخشی نیزمسائل و مشکلات بهره وری متفاوت است .
وی ادامه داد : توجه خاص به صنایع و بخش ها در سطح بنگاه های کوچک ،متوسط وبزرگ شود.
طباطبائی گفت : بنگاه های بزرگ در بحث بهره وری می توانند الگوی مناسبی برای الگوهای مشابه خود و حتی دیگر بنگاه ها باشند .
وی ادامه داد: در این راستا دنیا اینگونه عمل کرده است وارتقا بهره وری برخی شرکت ها باعث الگوگیری برای دیگر شرکت ها در سطح دنیا شده است .
وی با بیان اینکه ستاد اقتصاد مقاومتی در سطح کشور فعال شده است گفت : برنامه ارتقا بهره وری به عنوان نخستین موضوع اقتصاد مقاومتی مطرح شده است .
وی افزود : درسیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری به مقوله ارتقا بهره وری بیش از هر موضوعی توجه شده است و این بیانگر اهمیت ارتقا بهرهوری در سطح کشور است .
رئیس سازمان ملی بهره وری گفت : در طرح ارتقا بهره وری چهار مقوله نیروی کار ،سرمایه ،آب و انرژی مطرح شده است .
7274/6001

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده