نخستین برنامه ستاد اقتصاد مقاومتی طرح ملی ارتقا بهره وری است

به گزارش خبرنگار ایرنا رویا طباطبائی یزدی روز چهارشنبه در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی لرستان افزود : بهره وری از مقولات فردی و بنگاهی ،بخشی و کلان اقتصادی مطرح است .
وی اظهار کرد : در سطح فردی هر کسی می تواند بهره ور رفتار کندو در بنگاه ها نیز باید فر آیندها و تکنولوژی ها، تعمیر و نگهداری تجهیزات توجه شود .
وی بیان کرد : در بخش های مختلف و درون بخشی نیزمسائل و مشکلات بهره وری متفاوت است .
وی ادامه داد : توجه خاص به صنایع و بخش ها در سطح بنگاه های کوچک ،متوسط وبزرگ شود.
طباطبائی گفت : بنگاه های بزرگ در بحث بهره وری می توانند الگوی مناسبی برای الگوهای مشابه خود و حتی دیگر بنگاه ها باشند .
وی ادامه داد: در این راستا دنیا اینگونه عمل کرده است وارتقا بهره وری برخی شرکت ها باعث الگوگیری برای دیگر شرکت ها در سطح دنیا شده است .
وی با بیان اینکه ستاد اقتصاد مقاومتی در سطح کشور فعال شده است گفت : برنامه ارتقا بهره وری به عنوان نخستین موضوع اقتصاد مقاومتی مطرح شده است .
وی افزود : درسیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری به مقوله ارتقا بهره وری بیش از هر موضوعی توجه شده است و این بیانگر اهمیت ارتقا بهرهوری در سطح کشور است .
رئیس سازمان ملی بهره وری گفت : در طرح ارتقا بهره وری چهار مقوله نیروی کار ،سرمایه ،آب و انرژی مطرح شده است .
7274/6001

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نخستین برنامه ستاد اقتصاد مقاومتی طرح ملی ارتقا بهره وری است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات




X