ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کلیدواژه‎هایی که رییس جدید صداوسیما به‎کار برد

عصرایران - رییس جدید صداوسیما روز گذشته در مراسم معارفه اش و همچنین در صحبت هایی که در جمع خبرنگاران مطرح کرد، بر مباحثی تاکید کرده که از آنها می توان به عنوان کلیدواژه های دوران مدیر جدید نام برد.

اما توجه به سخنان عبدالعلی علی‌عسکری در روز گذشته مشخص می کند که این کلیدواژه ها در صحبت های او پر رنگ تر از دیگر سخنانش به جشم می خورد: استفاده از تمامی نیروهای کارآمد صداوسیما، توجه به نیاز مخاطبان، پاسخگویی به دشمنان فرهنگ و هویت کشور، عمق بخشی به تولیدات رسانه‌ای، تعمق بر دین‌باوری،‌ دستیابی به شعار پیشرفت و مقاومت و کمک به قدرت نظام اسلامی ایران، مواجهه هنرمندانه با موضوعات اجتماعی‌،‌ تولیدات فاخر و هنرمندانه و پر جاذبه‌، تولید، انتقال و انتشار صدا و تصویر با کیفیت بالا، حمایت‌ از فعالیت‌های دولت، بیان پیشرفت‌های روزافزون، ایجاد امید و نشاط در جامعه، ‌ پرهیز از سیاه‌نمایی،‌ توجه به اقتصاد و تولید ملی، پرهیز از شکاف و دو قطبی‌ شدن، کمک به رشد صنایع و کارخانجات و اشتغال، ارتباط بیشتر با نخبگان فرهنگی و اقتصادی جامعه و نگاه محبت‌آمیز به مخاطبان.

این موارد کلیدواژه های سخنان رییس جدید صداوسیما است که باید دید در عمل کدام بخش از آنها اجرایی خواهد شد. برخی از این کلیدواژه ها، سیاست های کلان سازمان صداوسیما در عرصه برنامه سازی و اطلاع رسانی از گذشته تاکنون بوده است اما تاکید بر مواردی چون حمایت‌ از فعالیت‌های دولت، پرهیز از شکاف و دو قطبی‌ شدن، ارتباط بیشتر با نخبگان فرهنگی و اقتصادی جامعه و عمق بخشی به تولیدات رسانه‌ای از جمله موضوع هایی هستند که حداقل در دوران گذشته در صداوسیما مغفول مانده بود و باید به انتظار نشست و دید کدام بخش از سخنان و وعده های رییس جدید صداوسیما در عمل محقق خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصر ایران-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده