ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ناراحتی علی پروین از تمسخر دایی و خودش!

در مراسم آخر فصل پرسپولیس، شوخی یک شومن ناراحتی دو اسطوره این باشگاه را به همراه داشت.

ناراحتی علی پروین

در مراسمی که باشگاه پرسپولیس به عنوان جشن آخر فصل ترتیب داد، یک شومن شروع به اجرای برنامه کرد و به تقلید صدا و ادای علی پروین و علی دایی پرداخت که یک خبرنگار حاضر در مراسم از این صحنه ها فیلم گرفت و برای دایی و پروین فرستاد.

گویا پروین هم این فیلم را دیده و حسابی شاکی شده است. پروین در واکنش به این اتفاق گفته است: «جشن گرفتند که من و دایی را مسخره کنند؟ در همه جای دنیا اسطوره هایشان را بالای سرشان می گذارند اما اینجا ادای دایی را درمی آورند.»

البته دایی هم به شدت از این حرکت عصبانی است و قصد دارد با شومن و گردانندگان مراسم برخورد کند. اما فیلمی که باعث ناراحتی پروین شده چیست؟ گویا در این فیلم مشخص شده شومن با لحن پروین یک ترانه کوچه بازاری را خوانده و دائم تکرار کرده پروین به من گفت؟ چی گفت؟ در گوش من گفت...

این شومن چند کلمه ای هم با لحن علی دایی حرف زده و دایی را هم مثل پروین شاکی کرده است!

جام

مطالب مرتبط:

حواشی جشن نایب قهرمانی پرسپولیس+عکس

لباس مخصوص جشن قهرمانی پرسپولیس + عکس

تقلید صدای دایی حاشیه ساز شد !

دعوا وسط جشن پرسپولیس دشمنی ها تمام نمی شود!

اطلاعيه پرسپوليس درباره جشن قهرماني

[ منبع این خبر سایت نیک صالحی-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نیک صالحی-اخبار منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده