ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اجرای طرح ها و رونق تولید با جذب سرمایه های خارجی

رییس اتاق بازرگانی اردبیل گفت:بسیاری از طرح‌های نیمه تمام دولتی و ایده‌های بکر در بخش خصوصی وجود دارد که درصورت جذب سرمایه های خارجی می‌توانند موجب رونق تولید کشور شوند.


به گزارش شریان نیوز،حسین وثوقی ایرانی رییس اتاق بازرگانی اردبیل   گفت:بعد از برجام هنوز بخش‌های صنعتی و تجاری کشور آمادگی کامل برای ورود به مذاکرات با طرف‌‌‌های خارجی را ندارند زیرا بسیاری از طرح‌ها و پروژه‌های تولیدی کشور شناسنامه ای مطابق با استاندارد های بین المللی ندارند و قابل معرفی به سرمایه گذاران جهانی نیست.

وی در ادامه گفت:بسیاری از طرح‌های نیمه تمام دولتی و ایده‌های بکر در بخش خصوصی وجود دارد که درصورت جذب سرمایه های خارجی می‌توانند در آینده موجب رونق تولید در کشور شوند.

وثوقی ایرانی بیان کرد:در طرح جامعی که پیش بینی کرده‌ایم ،مقرر شده تا هریک از پروژه‌‌های دولتی و بخش خصوصی توسط آنها و با کمک اساتید دانشگاهی و دانشجویان به زبان علمی نوشته شود تا مطابق استاندارهای جهانی قابل ارائه در مذاکرات با طرف های خارجی‌‌‌‌‌‌ باشد.

وی در پایان تصریح کرد:مرکز خدمات سرمایه گذاری در سازمان امور اقتصادی و دارایی هر استان در نظر گرفته شده تا افراد دارای ایده آفرینی و تولید با مراجعه به مراکز طرح های خود را ارائه دهند و از طرفی مشاوره رایگان جهت عملی شدن پروژه‌های تئوری دریافت کنند.

[ منبع این خبر سایت شریان-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شریان-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات




جدیدترین اخبار منتشر شده

X