ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ادامه روند صعودی در تالار شیشه ای

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در جریان معاملات با رشد 164.3 واحدی به عدد 76 هزار و 456 واحد رسید.


به گزارش شریان نیوز،شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در آغاز معاملات با رشد 45.62 واحدی به عدد 76 هزار و 338 واحد رسید.
 
براین اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از 327 میلیارد فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن 131 میلیون سهم طی 12 هزار نوبت معاملاتی بود.
 
این گزارش می افزاید شاخص کل هم وزن با 28.70 واحد رشد به عدد 13 هزار و 736 واحد رسید.
 
گفتنی است نمادهای خودرو، آکنتور با بیشترین اثر منفی موجب کاهش دماسنج تالار شیشه ای شدند و نماد شبندر، وبشهر، فاراک، واتی، شپنا با اعمال مثبت موجب رونق بازار شدند.

***شاخص کل به 76 هزار واحد رسید

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در جریان معاملات با رشد 164.3 واحدی به عدد 76 هزار و 456 واحد رسید.
 
براین اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از 2 میلیارد فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن 738 میلیون سهم طی 36 هزار نوبت معاملاتی بود.
 
این گزارش می افزاید شاخص کل هم وزن با 39.9 واحد رشد به عدد 13 هزار و 746 واحد رسید.
 
گفتنی است نمادهای تاپیکو، خودرو با بیشترین اثر منفی موجب کاهش دماسنج تالار شیشه ای شدند و نماد فولاد، وتجارت، شبندر، فاراک با اعمال مثبت موجب رونق بازار شدند.
    
شاخص کل فرا بورس در جریان معاملات با رشد 2.90 واحدی به عدد 807 هزار و 70 واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از 886 میلیارد فراتر رفت که ناشی از 89 میلیون سهم طی 12 هزار نوبت معاملاتی بود.

ادامه روند صعودی در تالار شیشه ای

[ منبع این خبر سایت شریان-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شریان-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X