ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ارائه خدمات پرداخت الکترونیک به گردشگران در آینده نزدیک

گردشگران ورودی به کشور به زودی می توانند از خدمات پرداخت الکترونیکی با استفاده از «توریست کارت» بهره مند شوند.

محمد نژادصداقت مدیرعامل شرکتی که اجرای این طرح را برعهده دارد با اعلام این موضوع همچنین از ادغام واحد پرداخت الکترونیک دو شرکت فعال در این زمینه خبر داد و گفت: «شرکت ما به همراه یک شرکت دیگر قصد دارد با تجمیع پرداخت های خرد و بانکی در یک شرکت، مدل جدیدی را به بازار ارائه دهد و زنجیره ارزش پرداخت را در حوزه های مختلف صادرکنندگی و پذیرندگی تکمیل کند. در ادامه این روند همچنین شرکتی با هدف تولید سخت افزار و تجهیزات پرداخت در آینده نزدیک در خرمشهر افتتاح می شود.»

او با بیان اینکه حدود 6میلیون و پانصد هزار نفر پرداخت های خرد خود را از طریق کارت های شهروندی صادر شده توسط شرکت مذکور انجام می دهند، اضافه کرد: برای استفاده گردشگران خارجی از خدمات پرداخت الکترونیک، توریست کارت را طراحی کرده ایم که به زودی رونمایی می شود. این محصول، کارتی است که در اختیار گردشگران قرار می گیرد تا به راحتی بتوانند فعالیت های پرداختی خود را در ایران انجام دهند.»

به گفته نژاد صداقت، ارائه خدمات به ایرانی های خارج از کشور و در کل ارائه خدمات به خارج از مرزهای ایران به خصوص کشورهای همسایه همچون عراق، افغانستان و ترکیه از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

دنیای سفر این نوشته را از « دنیای اقتصاد » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

[ منبع این خبر سایت دنیای سفر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت دنیای سفر منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده