ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تاج: دغدغه‌های کی‌روش درست بود

رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل با تایید دغدغه‌های سرمربی تیم ملی تاکید کرد که تمام تلاشش را به کار خواهد گرفت تا مشکلات تیم ملی حل شود. خبرگزاری ایسنا: مهدی تاج پس از انتخاب به عنوان رییس جدید فدراسیون فو‌تبا‌ل مهم‌تر‌ین دغدغه‌ خود را رفع موانع و مشکلات تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ایران عنوان کرد و در طول هفته‌ گذشته نیز به کرات جلسات طولانی مدتی را با کادرفنی تیم ‌ملی برگزار کرده است.

او پس از چندین روز مذاکرات با سرمربی تیم ملی با حضور در نشست خبری درباره جلساتش با کارلوس کی روش گفت: کی روش دغدغه هایی داشت و می گفت یک سال فرصت را از دست داده است. حرف او درست بود. ما امیدوارم که مشکلات را حل کنیم. مشکل اصلی او زمین بود. الان ما دستگردی و نفت و آکادمی را گرفته ایم.

رییس جدید فدراسیون فوتبال با بیان اینکه بحث جدی این جلسات برگزاری اردوها بود، افزود: در ادامه بحث سربازها و پادشهای ملی پوشان بود. ما همه پاداش های معوقه را دادیم. 4 پاداش معوقه بود که پرداخت کردیم. عمده بحث کی روش، مسائل فنی بود. اعتقاد او این بود که ما در گروهی هستیم که کره جنوبی در آنجا حضور دارد که عمده اسپانسرینگ فیفا را انجام می دهند. چیزی حدود 40 درصد اسپانسرینگ فیفا دست کره ای هاست. پول زیادی در تیم ملی آنها وجود دارد و بازی های تدارکاتی خوبی آنها دارند. قطر هم در گروه ماست و آنها خیلی دلشان می خواهد که در روسیه باشند. آنها بازی های تدارکاتی خوبی را پیش بینی کرده اند. چین هم در 10 سال آینده می خواهد قدرت آسیا باشد و با برنامه جلو می رود.

تاج با تایکد بر اینکه ما دولت و ملت را پشت سر تیم‌ملی داریم، گفت: حالا ما هم ایران هستیم و کشور بزرگی هستیم. ممکن است امکانات این سه کشور را نداشته باشیم ولی دولت و ملت ما به دنبال این هستند که بیایند و محکم پشت تیم ملی بایستند. از آن طرف هواداران خونگرم ما حضور دارند که مشابه آن در آسیا کم است. سرمربی ما خیلی خوب است و از بهترین های آسیا است که مجموع این ها قابلیت های ماست. سعی ما این است که کلیه امکانات را فراهم کنیم و ان شاءالله این اتفاق هم رخ می دهد. در این مدت کوتاه هم دیدیم مشکلات زیادی را حل کردیم و امیدواریم باقی مشکلات هم حل شود. اولویت من در فدراسیون فوتبال، بحث تیم ملی بوده است.

او اضافه کرد: ما زمان زیادی را برای صحبت با کی روش گذاشتیم. کی روش استعفایی داده بود که مصر بر روی آن بود و من این استعفا را رد می کنم و ایشان کار را ادامه دهد. از رسانه ها هم متشکرم و از آنها یک خواسته دارم. 2018 برای ما از امروز شروع می شود و برای انگلیس و اسپانیا و امثال آنها خیلی بعدتر شروع می شود. این تفاوت ماست و ما باید از دوسال قبل پشتیبانی را شروع کنیم و رسانه ها می توانند در این فضا کمک کنند. مدیران، سرمربیان و همه اهالی فوتبال همکاری داشته باشند. یک جلسه قرار است با سرمربیان تیم های فوتبال خواهیم داشت و در آن جلسه کی روش هم خواهد بود. هر کمکی که باشد حتما آنها انجام می دهند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X