ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وضع قوانین فیلترینگ وب سایت ها در استرالیا -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاسایر ترفندها آکاایران:  

 وضع قوانین فیلترینگ وب سایت ها در استرالیابه گزارش آکاایران: استرالیا به منظور حفاظت از کودکان در برابر سایت های غیراخلاقی و خشونت آمیز قوانین وب سخت تری را وضع می کند.


استرالیا به منظور حفاظت از کودکان در برابر سایت های غیراخلاقی و خشونت آمیز قوانین وب سخت تری را وضع می کند.

,وضع قوانین فیلترینگ وب سایت ها در استرالیا, سایت ,iran ,[categoriy]

وضع قوانین فیلترینگ وب سایت ها در استرالیا

وضع قوانین فیلترینگ وب سایت ها در استرالیا -آکاوضع قوانین فیلترینگ وب سایت ها در استرالیا, سایت ,iran , ایرنا، ایران، خبرگزاری, خبرجنوب,روزنامه,حوادث ,شیراز اخبار ,شیراز ,امروز, فال هفته,خبرورزشی ,خبرکشورهای,عربی ,عربی کشور,حال ,اخبار ,حوادث ,خبر ,حادثه, khabar ,shiraz ,shiraz ,shiraz news, news, fars news, khabar e jonoob, irna, islamic republic news agency, khabar e varzeshi,khabar e arabi,international khabar,webdesign, nachricht, Nachricht, iranian nachricht,shiraz,khabar,dubai,emirates,news,

آکاایران: وضع قوانین فیلترینگ وب سایت ها در استرالیا


دولت استرالیا خواهان آن است که ISPها مطالب را فیلتر کنند تا اطمینان حاصل شود که خانه ها و مدارس مطالب نامناسب دریافت نمی کنند.
مدافعان حقوق شهروندی، این طرح را به عنوان طرح غیرضروری محکوم کرده و اعلام کردند که این طرح آزادی اینترنت را از بین خواهد برد اما وزیر مخابرات استرالیا اعلام کرد که اقدامات بیشتری برای حفاظت از کودکان لازم است.
دولت استرالیا قرار است فهرستی از سایت های نامناسب را تنظیم کند؛ هر چند در این مرحله معلوم نیست این دولت چه سایت هایی را نامناسب تشخص دهد.
استرالیایی هایی که خواهان دسترسی بدون مانع به اینترنت هستند باید با ISP های خود تماس بگیرند تا در طرح جدید قرار نگیرند. همچنین با توجه به این که در استرالیا سرعت اتصال اغلب پایین تر از استاندارد بین المللی است، نگرانی هایی از این که فیلتر دولت ممکن است سرعت دسترسی به اینترنت را کاهش دهد به وجود آمده است.

سایر ترفندها - خبر : وین بتا - http://www.winbeta.net/comments.php?shownews=3221[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-تکنولوژی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X