انتقاد از تعطیلی کمیسیون فضای مجازی جوانان

به گزارش گرداب، محمد سلطانی فر با اشاره به اهمیت فضای مجازی در زندگی جوانان، افزود: کمیسیون فضای مجازی جوانان به عنوان نهاد سیاست گذاری سال گذشته زیرمجموعه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان تشکیل شد.

وی ادامه داد: آخرین جلسه کمیسیون فضای مجازی جوانان سال گذشته برگزار شد و پس از آن متاسفانه هیچ جلسه ای نداشته ایم که این موضوع مستلزم انجام هماهنگی های لازم از سوی وزارت ورزش و جوانان است.

رئیس کمیسیون فضای مجازی جوانان اضافه کرد: متاسفانه با گذشت ۲ ماه از سال ۹۵ مسئولان وزارت ورزش و جوانان هیچ تماسی با رئیس و اعضای کمیسیون فضای مجازی جوانان نداشته اند و هماهنگی برای تشکیل جلسه و پیگیری اقدامات قبلی انجام نشده است.

سلطانی فر تاکید کرد: در آخرین جلسه کمیسیون قرار شد ما اولویت ها و سرفصل های کاری سال ۹۵ را تدوین کنیم که این اقدام انجام شد. همچنین درخواست های مختلف از جمله بودجه و سایر مسائل ارائه شد اما پس از آن جلسات کمیسیون تعطیل شده و هیچ ارتباطی با اعضا گرفته نشده است.

[ منبع این خبر سایت گرداب-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتقاد از تعطیلی کمیسیون فضای مجازی جوانان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت گرداب-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X