وزیر علوم: خوابگاه های دانشجویی قدیمی بازسازی می شوند

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی وزارت علوم ، محمد فرهادی از خوابگاه احسان دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی بازدید کرد.
در این بازدید فرهادی با حضور در اتاق های این خوابگاه با دانشجویان به گفت و گو نشست و دانشجویان نیز مسائل، دیدگاه ها و نظرات صنفی و آموزشی خود را با وزیر علوم در میان گذاشتند .
وزیر علوم پس از بازدید در خصوص وضعیت این خوابگاه اظهار داشت: خوابگاه احسان دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی که مختص دانشجویان پسر نخبه و کارشناسی ارشد و دکترا است ،جزو خوابگاه های مناسب این دانشگاه محسوب می شود.
فرهادی همچنین به رتبه بندی خوابگاه های دانشجویی اشاره کرد و افزود: بیش از 37 درصد از خوابگاه ها در رتبه های چهار و پنج قرار دارند و جزو خوابگاه هایی محسوب می شوند که لازم است بازسازی در آنها صورت گیرد.
وی تاکید کرد: در سال جاری باید سرمایه گذاری خوبی بر روی خوابگاه های دانشجویی صورت گیرد تا قابل استفاده بیشتر برای دانشجویان باشد.
در این بازدید مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان ، ذوالفقار یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان و علی خاکی صدیق رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی وزیر علوم را همراهی کردند.
فراهنگ ** 9187** 1569

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر علوم: خوابگاه های دانشجویی قدیمی بازسازی می شوند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X