ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مسیر ریلی هشتگرد - تهران در سال جاری ۴ خطه می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد کولیوند در جلسه شورای اداری شهرستان کرج که ظهر چهارشنبه در محل سالن جلسات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان البرز برگزار شد، با اشاره به اینکه در نهمین دوره از مجلس شورای اسلامی پنج موضوع مهم در خصوص استان البرز مطرح و مورد بررسی قرار گرفت، اظهارکرد: این موضوعات در مجلس پیش رو نیز مورد بررسی دقیق تری قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه در رابطه با بررسی وضعیت راه های استان البرز اقدامات خوبی صورت گرفت به طوری که در طول سال‌های گذشته شاهد سفرهای متعدد وزیر راه به استان البرز بودیم، افزود: راه ریلی هشتگرد - تهران غیر از خط مترو در نظر گرفته شده برای این مسیر در سال جاری ۴ خطه می شود.

نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اتصال اتوبان همت به جاده چالوس همچنین بهره برداری قطعه اول بزرگراه تهران - شمال از جمله اقداماتی است که در نظر داریم در سال جاری به انجام برسانیم.

وی با اشاره به اینکه آغاز به کار پروژه رینگ شمالی مورد موافقت شهرداری کرج و شورای شهر قرار گرفته و در پنج نقطه این مسیر کارگاه تجهیز می شود، تصریح کرد: پروژه رینگ جنوبی نیز مورد بررسی قرار گرفته، این مسیر از مرکز انستیتو پاستور به چهارباغ می رسد.

منتخب مردم کرج در دهمین مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در بخش بهداشت و درمان استان البرز نیز اقدامات خوبی صورت گرفته و در طول سال های اخیر شاهد سفرهای متعدد وزیر بهداشت و درمان به این استان به ویژه کلان‌شهر بوده ایم، افزود: در منطقه اقتصادی پیام دستگاه سرطان شناسی نصب شده است.

نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: وضعیت آب استان البرز به نگاه جدی نیاز دارد، درصدد هستیم اقدامات خوبی در این حوزه انجام شود.

وی در خاتمه با اشاره به مشکلات موجود در بخش زیرساختی های فیزیکی مدارس استان البرز و تاکید بر اینکه این منطقه با فقر فیزیکی بخش آموزش مواجه است، گفت: در حوزه ورزش با افزایش ۲.۵ برابری بودجه ین بخش اقدامات خوبی صورت گرفته است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده