ضبط سلاح و ابطال مجوز حمل در انتظار متخلفان شکار غیرمجاز

مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان لرستان در این رابطه به مهر گفت: این موضوع در نشست رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور با رئیس کل دادگستری، دادستانها و روسای دادگستری شهرستانهای استان لرستان و قضات شعب ویژه رسیدگی به جرایم زیست محیطی استان مطرح شد.

مهرداد فتحی بیرانوند افزود: در پیشنهاد ارائه شده خواستار ابطال جواز حمل اسلحه افرادی که به هر نحو اقدام به شکار غیر مجاز حیات وحش می کنند، شدیم.

وی ادامه داد: در این راستا رئیس کل دادگستری استان لرستان نیز طی بخشنامه ای به شعب دادسراها، دادگاههای عمومی و جزایی و انقلاب نسبت به اجرای این موضوع پیشنهادی دستورات مقتضی را صادر کرد.

مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان لرستان یادآور شد: در بخشنامه دکتر جعفر بدری رئیس کل دادگستری استان لرستان به همه شعب دادسرا و دادگاههای عمومی و جزایی وانقلاب این موضوع مورد تاکید قرار گرفته است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ضبط سلاح و ابطال مجوز حمل در انتظار متخلفان شکار غیرمجاز» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X