ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ضبط سلاح و ابطال مجوز حمل در انتظار متخلفان شکار غیرمجاز

مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان لرستان در این رابطه به مهر گفت: این موضوع در نشست رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور با رئیس کل دادگستری، دادستانها و روسای دادگستری شهرستانهای استان لرستان و قضات شعب ویژه رسیدگی به جرایم زیست محیطی استان مطرح شد.

مهرداد فتحی بیرانوند افزود: در پیشنهاد ارائه شده خواستار ابطال جواز حمل اسلحه افرادی که به هر نحو اقدام به شکار غیر مجاز حیات وحش می کنند، شدیم.

وی ادامه داد: در این راستا رئیس کل دادگستری استان لرستان نیز طی بخشنامه ای به شعب دادسراها، دادگاههای عمومی و جزایی و انقلاب نسبت به اجرای این موضوع پیشنهادی دستورات مقتضی را صادر کرد.

مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان لرستان یادآور شد: در بخشنامه دکتر جعفر بدری رئیس کل دادگستری استان لرستان به همه شعب دادسرا و دادگاههای عمومی و جزایی وانقلاب این موضوع مورد تاکید قرار گرفته است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X