ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انتقاد از جایگاه معلولان در برنامه وزارت ورزش و جوانان

علی همت محمودنژاد در حاشیه اردوی سراسری انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران با حضور ۵۰۰ نفر از معلولین که در مشهد در حال اجراست، به خبرنگار مهر، گفت: متاسفانه معاونت وزارت ورزش و جوانان در سال گذشته و امسال هیچ گونه برنامه مدون و مشخص برای افراد دارای معلولیت در کشور تعریف نکرده و همکاری آنان برای برنامه های جوانان معلول نه تنها وجود ندارد بلکه این حوزه برای آنها غریب و ناآشناست. مشکلات ازدواج معلولان، اشتغال و همچنین تعاملات اجتماعی جوانان معلول از حداقل اموری است که معاونت جوانان وزارت ورزش  باید به آن بپردازد.

رئیس انجمن دفع از حقوق معلولان ایران با انتقاد از سازمان گردشگری اظهار داشت: متاسفانه اماکن بین راهی و استراحت گاه ها برای افراد دارای معلولیت مناسب نبوده  و معلولان در سفر به مشهد مشقات زیادی را در این خصوص متحمل شدند.

محمودنژاد همچنین از رئیس سازمان بهزیستی کشور خواست تا نسبت به توسعه و گسترش توریسم معلولان و توجه به نقش آن در زندگی معلولان اهتمام بیشتری از خود نشان دهند.

اردوی معلولان به مشهد از دوشنبه ۲۷ اردیبهشت آغاز و تا جمعه ۳۱ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده