ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گزارش مغايرت شدید مالی در فدراسیونتوضيحات حسابدار قبول نشد!

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع عمومي و ساليانه فدراسيون ژيمناستيك (ويژه سال ٩٣) صبح امروز چهارشنبه ٢٩ ارديبهشت با رياست نصرالله سجادي در آكادمي ملي المپيك برگزار شد.

در اين جلسه پس از مرور عملكرد اين فدراسيون در سال ٩٣، حسابرس به ارائه گزارش مالي اين فدراسيون پرداخت كه مبني بر مغايرت شديد مالي اين فدراسيون در پرداختي ها و واريزي ها به بانك هاي مختلف و عدم پرداخت ماليات فدراسيون و ... همراه بود.

توضيحات حسابدار و خزانه دار اين فدراسيون براي توجيه عملكرد مالي مورد تاييد سجادي معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه اي وزارت ورزش و جوانان قرار نگرفت و وي از خزانه دار اين فدراسيون خواست تا مستندات لازم در اين خصوص تهيه و مجددا ارائه شود.

سجادي همچنين در خصوص بدهي مالياتي اين فدراسيون تاكيد كرد: هيچ فدراسيوني حق ندارد هزينه ماليات را در امور ديگر خرج كند و بروز اين اتفاق در فدراسيون ژيمناستيك مورد قبول نيست، چراكه در صورت عدم واريز ماليات فدراسيونها بايد جريمه نيز پرداخت كنند.

سجادي همچنين عنوان كرد: گزارش حسابرس نبايد همه جا افشا شود.

يكي از اعضاي حاضر در هيات به عدم ارائه گزارش مالي اعتراض كرد كه معاون وزير ورزش و جوانان از فدراسيون ژيمناستيك خواست اين گزارش هر چه سريع تر در اختيار اعضا قرار بگيرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده