ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

صدیقی: برخی مقابل آمریکا دست بالا بردند

حجت الاسلام والمسلمین صدیقی اقتصاد مقاومتی را عرصه‌ جهاد خواند و اذعان داشت: عده‌ای مزه‌ جهاد و شهادت را نمی دانستند که دستشان در مقابل آمریکا بالا رفت، امروز نسل جوان به مانند دوران جنگ وارد عرصه جهاد اقتصادی شوند و با ایمان به خدا اقتصاد کشور را سامان دهند. پایگاه خبری انتخاب: حجت الاسلام والمسلمین صدیقی با بیان این‌که اگر دولت خود را با برجام و مذاکره مشغول نمی کرد، فتوحات و موفقیت های منطقه ای و اقتصادی فراوانی به دست می‌آورد، گفت: برخی از مدیران، ده‌ها شرکت اقتصادی داشته و فرصت و حوصله اجرای اقتصاد مقاومتی را ندارند.

حجت الاسلام والمسلمین صدیقی امام جمعه موقت تهران، در مسجد کریمخان تبریز با بیان اینکه عزت ما ریشه در جریان عاشورا دارد، اظهار داشت: ما از کربلا و مکتب حسین عزت و اقتدار خود را کسب کرده ایم.
 
وی با اشاره به به ذکر مکرر وصف عزیز در شأن خداوند متعال، عزت را طبق قرآن کریم مخصوص خدا، پیامبر و مومنان دانست و اذعان داشت: عزیز ماندن مؤلفه ها و شرایطی دارد که باید رعایت شود، این مؤلفه ها اگر حفظ شود عزت و اقتدار کشور تضمین می شود.
 
امام جمعه موقت تهرات با بیان اینکه ولایت فقیه از جمله مؤلفه های عزت و اقتدار کشور است، خاطرنشان کرد: خداوند متعال به برکت خون شهدا و ولایت فقیه به ما عزت بخشید و ما به وسیله نهضت و فرهنگ حسینی عزت پیدا کردیم، علت اینکه مشروطیت سر از رضاخان درآورد اینست که ولایت در متن آن نبود.
 
وی ولایت فقیه را مانند ریسمانی که تمام دانه های انقلابی در جهان را به هم متصل کرده دانست و تصریح کرد: شوروی با تمام قدرتش نتوانست در مقابل انقلاب مخملی قد علم کند اما ولایت فقیه، فتنه  مخوف و خطرناک 88 را که به مراتب سنگین تر از فروپاشی شوروی بود، خنثی کرد.
 
حجت الاسلام والمسلمین صدیقی عربستان را به جهت نبود ظرفیت های درونی، ذلیل ابدی خواند و ادامه داد: اگر امروز یک دولت حماسی داشتیم و خود را با برجام و مذاکره مشغول نمی کردیم، فتوحات و موفقیت های منطقه ای و اقتصادی انقلاب به مراتب بیشتر از وضعیت فعلی بود.
 
وی با بیان اینکه دشمن به دنبال از میان بردن مؤلفه های قدرت کشور است، تأکید کرد: اگر در گذشته در دانشگاه‌ها به ولایت فقیه اهانت می شد، امروز به جهت خوشبینی مسؤولان دولتی به آمریکا، به همه دین و اهل بیت(ع) جسارت می شود، دولت ما دولت بی دینی نیست اما از دولت راضی نیستیم.
 
امام جمعه موقت تهران با اشاره به ظرفیت عظیم جوانان، خاطرنشان کرد: دشمن برای نسل جوان دام خاصی تدارک دیده و به دنبال بی تفاوت کردن نسل جوان نسبت به دین و علم هستند، هیچ‌کس غیر از جوانان توان اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی را ندارد زیرا که برخی از مدیران، ده‌ها شرکت اقتصادی داشته و فرصت و حوصله اقتصاد مقاومتی ندارند.
 
وی اقتصاد مقاومتی را عرصه‌ جهاد خواند و اذعان داشت: عده‌ای مزه‌ جهاد و شهادت را نمی دانستند که دستشان در مقابل آمریکا بالا رفت، امروز نسل جوان به مانند دوران جنگ وارد عرصه جهاد اقتصادی شوند و با ایمان به خدا اقتصاد کشور را سامان دهند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده