ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آزاد کردن زنان معتادی که کودک به همراه دارند

رئیس سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: زنان معتادی که کودک به همراه داشتند آزاد شدند. خبرگزاری فارس:فرزاد هوشیار پارسیان با اشاره به جمع آوری متکدیان و معتادان از سطح شهر تهران گفت: در محدوده هرندی فاز اول کار به اتمام رسید و فازهای بعدی را آغاز کرده ایم.

وی در خصوص زنان معتادی که کودک به همراه داشتند، گفت: در هنگامی که معتادین جمع آوری می کردیم زنان معتادی که فرزند به همراه داشتند  آزاد شدند و یا آنها را تحویل بهزیستی دادیم و با تشخیص مددکار این افراد آزاد شدند.

رئیس سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران در ادامه افزود: تعداد زیادی از معتادین مرد را جمع آوری و بعد از ترک اعتیاد در کمپ ها آنها را به مراکز بهاران منتقل کردیم تا حرفه ای در آنجا بیاموزند.

به گفته هوشیار پارسیان، این کار ادامه دارد و کوتاه مدت نیست.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده