حضور تمامی تیم های خارجی در شیرازترکیب 8 تیم حاضر اعلام شد

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی 2016 با حضور 8 تیم برتر جهان روزهای 30 و 31 اردیبهشت ماه در سالن شهید دستغیب شهر شیراز برگزار می شود.
 
تیم های روسیه، آذربایجان، ترکیه، آلمان، اوکراین، بلاروس و قزاقستان و همچنین نمایندگان اتحادیه جهانی کشتی برای حضور در این رقابت ها وارد کشور شده اند.

بر این اساس اسامی کشتی گیران 8 تیم حاضر در مسابقات به شرح زیر است:

گروه A:

روسیه:

59 کیلوگرم: سرگئوی امیلین – جامبولات لوکایف
66 کیلوگرم : زائور کابالویف - عظمت احمد اف
71کیلوگرم: ناریک گریگوریان - دنیس مورتازین
75 کیلوگرم: رومان ولاسوف (قهرمان جهان و المپیک) - ایراکلی کالاندیا
80 کیلوگرم: آلان خوگایف -رمضان آباچاریف ( قهرمان جام پادوبنی)
85 کیلوگرم: امیل شرف الدین اف (دارنده مدال برنز جهان) - سوسروکو کودزوکوف
98 کیلوگرم: الکساندر گولوین - کانتمیر ماگومدوف
130 کیلوگرم: سرگئی سیمینوف (قهرمان جوانان جهان)- زورابی گدخوری

بلاروس:

59 کیلوگرم: البک تاجیف (نایب قهرمان جهان و قهرمان اروپا)
66 کیلوگرم: یاروسلاو کارداش
71 کیلوگرم: پاول لیاخ
75 کیلوگرم: تسیمور بردیف
80 کیلوگرم: پاول رامینچوک
85 کیلوگرم: هوها هاهیندزه
98 کیلوگرم: سرگئی استرادوب
130 کیلوگرم: گئورگی چوهاشویلی

آلمان:

59 کیلوگرم: داستین اسچرف
66 کیلوگرم: موهامت یتر
71 کیلوگرم: ماکسیمیلیان اسچوابی
75 کیلوگرم: جان روتر
80 کیلوگرم: هانس واگنر (سوم جوانان جهان)
85 کیلوگرم: فلوریان نیومایر
98 کیلوگرم: محمد سیور (قهرمان زیر 23 سال اروپا)
130 کیلوگرم: کریستین یوهن (نفر سوم زیر 23 سال اروپا)

قزاقستان:

59 کیلوگرم: روسلان آیتمگنوف – میرامبک آیناگولوف (برنز آسیا)
66 کیلوگرم: ماگومد چوهالوف (نقره جوانان جهان) - آسخات ژانابیروف (نقره آسیا)- دمیو ژاداریف (برنز آسیا)
71 کیلوگرم: دارخان بایاختموف (پنجم المپیک 2008 – نقره بازی های آسیایی)- نورجان ندیراف
75 کیلوگرم: دوسجان کارتیکوف (برنز جهان- طلای آسیا)- میراس بارشیلیکوف- ماخات یریژیپوف (نقره آسیا)
80 کیلوگرم: آسخات دلمحمداف (پنجم جهان- سوم آسیا) – ژاسولان کوشانوف (برنز آسیا)
85 کیلوگرم: حسین موتسوگولوف- عظمت کاستوبایف- دانیال گاجیف
98 کیلوگرم: یرولان ایسکاکوف (برنز بازی های آسیایی)- علیم خان سیزدیکوف- ژاناربک کابدولوف
130 کیلوگرم: نورماخان تینالیف (برنز جهان، طلای بازی های آسیایی و قهرمان آسیا) - دامیر کوزمبایف (برنز آسیا)

گروه B:

ایران:

59 کیلوگرم: سامان عبدولی- مهرداد مردانی
66 کیلوگرم: امید نوروزی- مهدی زیدوند
71 کیلوگرم: افشین بیابانگرد- عظیم گرمسیری
75 کیلوگرم: سعید عبدولی- پیام بویری
80 کیلوگرم: رامین طاهری- یوسف قادریان
85 کیلوگرم: حبیب اله اخلاقی - حسین نوری
98 کیلوگرم: قاسم رضایی- مهدی علیاری
130 کیلوگرم: بشیر باباجان زاده – بهنام مهدی زاده

آذربایجان:

59 کیلوگرم: کریم جعفر اف – ساکت گولیف – طالح ممدوف
66 کیلوگرم: اسلام بک دادوف- کامران ممدوف (قهرمان جوانان جهان و سوم اروپا)- المان مختاراف (قهرمان جوانان جهان)
71 کیلوگرم: رستم علی اف- روحین میکائیل اف
75 کیلوگرم: شامیستان گولوزاده- رفیق حسین اف (قهرمان اروپا و نایب قهرمان بازی های اروپایی)
80 کیلوگرم: امین احمد اف (برنز المپیک لندن) - التون وزیرزاده
85 کیلوگرم: اسلام عباس اف (قهرمان جوانان جهان)- شهریار محمداف- فواد علی اف
98 کیلوگرم: اورخان نورایف (قهرمان جوانان جهان) - تورمان ایوب اف- آدام بک شیدوکوف
130 کیلوگرم: اویان نظریانی


ترکیه:

59 کیلوگرم: مصطفی ساگلام (سوم اروپا)  – فاتح اوچونچو (سوم اروپا) - شریف کیلیچ (قهرمان جوانان جهان)
66 کیلوگرم: آتاکان یوکسل- عبدالسامت گونال- انس باشار (دوم جوانان جهان)
71 کیلوگرم: یونس امره باشار (قهرمان زیر 23 سال اروپا) - مورات داگ – سلجوق جان
75 کیلوگرم: فورکان بایراک (قهرمان جوانان جهان) - عثمان کوشه- فاتح چنگیز
80 کیلوگرم: دوگان گوکتاس- برهان آکبوداک- مهمتعلی کوچوکاسمان
85 کیلوگرم: کانسو ایلدیم- سابان کاراتاس
98 کیلوگرم: فاتح باسکوی (قهرمان زیر 23 سال اروپا) - سلیمان دمیرچی- دوگان ایلماز
130 کیلوگرم: علی نالی ارسلان- آتیلا گوزل


اوکراین:

59 کیلوگرم: یوگنی میاگکی
66 کیلوگرم: آرتور پولیتایف
71 کیلوگرم: الکساندر لیتوینوف
75 کیلوگرم: یوگنی پیشکوف
80 کیلوگرم: یاروچسلاو فیلچاکوف
85 کیلوگرم: الکساندر شیشمان (سوم اروپا) آندری گلادکیخ
98 کیلوگرم: زلیم خان ژیگاسوف
130 کیلوگرم: ولادیسلاو ورونی – ایهور دیدیک

با توجه به قوانین هر تیم تنها می تواند دو کشتی گیر در هر وزن استفاده نماید.

همچنین برنامه کامل این رقابت ها به شرح زیر می باشد:

چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه:

ساعت 12: ثبت نام نهایی تیم ها و کشتی گیران
ساعت 15 تا 16:30: جلسه تمامی تیم ها
ساعت 17:30 تا 18: معاینات پزشکی
ساعت 18 تا 18:30: وزن کشی کلیه اوزان

پنج شنبه 30 اردیبهشت ماه:


ساعت 9:30 تا 12:30:

مسابقات دور اول:

گروه A:
روسیه- بلاروس
آلمان- قزاقستان

گروه B:
آذربایجان – ترکیه
ایران- اوکراین

ساعت 16:30 تا 17: مراسم افتتاحیه


ساعت 17 تا 21:

مسابقات دور دوم:

گروه A:
روسیه – آلمان
بلاروس- قزاقستان

گروه B:
آذربایجان- ایران
ترکیه- اوکراین

مسابقات دور سوم:

گروه A:
روسیه – قزاقستان

گروه B:
آذربایجان- اوکراین

جمعه 31  اردیبهشت ماه:

ساعت 10:15 تا 11:45

ادامه مسابقات دور سوم:

گروه A:
بلاروس- آلمان

گروه B:
ایران-  ترکیه

ساعت 11:45 تا 12:45: مسابقه برای کسب مقام هفتم

ساعت 12:45 تا 13:45: مسابقه برای کسب مقام پنجم

ساعت 16 تا 17:15: مسابقه رده بندی

ساعت 17:15 تا 17:45: مسابقات فینال


انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حضور تمامی تیم های خارجی در شیرازترکیب 8 تیم حاضر اعلام شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات