ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حضور تمامی تیم های خارجی در شیرازترکیب 8 تیم حاضر اعلام شد

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی 2016 با حضور 8 تیم برتر جهان روزهای 30 و 31 اردیبهشت ماه در سالن شهید دستغیب شهر شیراز برگزار می شود.
 
تیم های روسیه، آذربایجان، ترکیه، آلمان، اوکراین، بلاروس و قزاقستان و همچنین نمایندگان اتحادیه جهانی کشتی برای حضور در این رقابت ها وارد کشور شده اند.

بر این اساس اسامی کشتی گیران 8 تیم حاضر در مسابقات به شرح زیر است:

گروه A:

روسیه:

59 کیلوگرم: سرگئوی امیلین – جامبولات لوکایف
66 کیلوگرم : زائور کابالویف - عظمت احمد اف
71کیلوگرم: ناریک گریگوریان - دنیس مورتازین
75 کیلوگرم: رومان ولاسوف (قهرمان جهان و المپیک) - ایراکلی کالاندیا
80 کیلوگرم: آلان خوگایف -رمضان آباچاریف ( قهرمان جام پادوبنی)
85 کیلوگرم: امیل شرف الدین اف (دارنده مدال برنز جهان) - سوسروکو کودزوکوف
98 کیلوگرم: الکساندر گولوین - کانتمیر ماگومدوف
130 کیلوگرم: سرگئی سیمینوف (قهرمان جوانان جهان)- زورابی گدخوری

بلاروس:

59 کیلوگرم: البک تاجیف (نایب قهرمان جهان و قهرمان اروپا)
66 کیلوگرم: یاروسلاو کارداش
71 کیلوگرم: پاول لیاخ
75 کیلوگرم: تسیمور بردیف
80 کیلوگرم: پاول رامینچوک
85 کیلوگرم: هوها هاهیندزه
98 کیلوگرم: سرگئی استرادوب
130 کیلوگرم: گئورگی چوهاشویلی

آلمان:

59 کیلوگرم: داستین اسچرف
66 کیلوگرم: موهامت یتر
71 کیلوگرم: ماکسیمیلیان اسچوابی
75 کیلوگرم: جان روتر
80 کیلوگرم: هانس واگنر (سوم جوانان جهان)
85 کیلوگرم: فلوریان نیومایر
98 کیلوگرم: محمد سیور (قهرمان زیر 23 سال اروپا)
130 کیلوگرم: کریستین یوهن (نفر سوم زیر 23 سال اروپا)

قزاقستان:

59 کیلوگرم: روسلان آیتمگنوف – میرامبک آیناگولوف (برنز آسیا)
66 کیلوگرم: ماگومد چوهالوف (نقره جوانان جهان) - آسخات ژانابیروف (نقره آسیا)- دمیو ژاداریف (برنز آسیا)
71 کیلوگرم: دارخان بایاختموف (پنجم المپیک 2008 – نقره بازی های آسیایی)- نورجان ندیراف
75 کیلوگرم: دوسجان کارتیکوف (برنز جهان- طلای آسیا)- میراس بارشیلیکوف- ماخات یریژیپوف (نقره آسیا)
80 کیلوگرم: آسخات دلمحمداف (پنجم جهان- سوم آسیا) – ژاسولان کوشانوف (برنز آسیا)
85 کیلوگرم: حسین موتسوگولوف- عظمت کاستوبایف- دانیال گاجیف
98 کیلوگرم: یرولان ایسکاکوف (برنز بازی های آسیایی)- علیم خان سیزدیکوف- ژاناربک کابدولوف
130 کیلوگرم: نورماخان تینالیف (برنز جهان، طلای بازی های آسیایی و قهرمان آسیا) - دامیر کوزمبایف (برنز آسیا)

گروه B:

ایران:

59 کیلوگرم: سامان عبدولی- مهرداد مردانی
66 کیلوگرم: امید نوروزی- مهدی زیدوند
71 کیلوگرم: افشین بیابانگرد- عظیم گرمسیری
75 کیلوگرم: سعید عبدولی- پیام بویری
80 کیلوگرم: رامین طاهری- یوسف قادریان
85 کیلوگرم: حبیب اله اخلاقی - حسین نوری
98 کیلوگرم: قاسم رضایی- مهدی علیاری
130 کیلوگرم: بشیر باباجان زاده – بهنام مهدی زاده

آذربایجان:

59 کیلوگرم: کریم جعفر اف – ساکت گولیف – طالح ممدوف
66 کیلوگرم: اسلام بک دادوف- کامران ممدوف (قهرمان جوانان جهان و سوم اروپا)- المان مختاراف (قهرمان جوانان جهان)
71 کیلوگرم: رستم علی اف- روحین میکائیل اف
75 کیلوگرم: شامیستان گولوزاده- رفیق حسین اف (قهرمان اروپا و نایب قهرمان بازی های اروپایی)
80 کیلوگرم: امین احمد اف (برنز المپیک لندن) - التون وزیرزاده
85 کیلوگرم: اسلام عباس اف (قهرمان جوانان جهان)- شهریار محمداف- فواد علی اف
98 کیلوگرم: اورخان نورایف (قهرمان جوانان جهان) - تورمان ایوب اف- آدام بک شیدوکوف
130 کیلوگرم: اویان نظریانی


ترکیه:

59 کیلوگرم: مصطفی ساگلام (سوم اروپا)  – فاتح اوچونچو (سوم اروپا) - شریف کیلیچ (قهرمان جوانان جهان)
66 کیلوگرم: آتاکان یوکسل- عبدالسامت گونال- انس باشار (دوم جوانان جهان)
71 کیلوگرم: یونس امره باشار (قهرمان زیر 23 سال اروپا) - مورات داگ – سلجوق جان
75 کیلوگرم: فورکان بایراک (قهرمان جوانان جهان) - عثمان کوشه- فاتح چنگیز
80 کیلوگرم: دوگان گوکتاس- برهان آکبوداک- مهمتعلی کوچوکاسمان
85 کیلوگرم: کانسو ایلدیم- سابان کاراتاس
98 کیلوگرم: فاتح باسکوی (قهرمان زیر 23 سال اروپا) - سلیمان دمیرچی- دوگان ایلماز
130 کیلوگرم: علی نالی ارسلان- آتیلا گوزل


اوکراین:

59 کیلوگرم: یوگنی میاگکی
66 کیلوگرم: آرتور پولیتایف
71 کیلوگرم: الکساندر لیتوینوف
75 کیلوگرم: یوگنی پیشکوف
80 کیلوگرم: یاروچسلاو فیلچاکوف
85 کیلوگرم: الکساندر شیشمان (سوم اروپا) آندری گلادکیخ
98 کیلوگرم: زلیم خان ژیگاسوف
130 کیلوگرم: ولادیسلاو ورونی – ایهور دیدیک

با توجه به قوانین هر تیم تنها می تواند دو کشتی گیر در هر وزن استفاده نماید.

همچنین برنامه کامل این رقابت ها به شرح زیر می باشد:

چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه:

ساعت 12: ثبت نام نهایی تیم ها و کشتی گیران
ساعت 15 تا 16:30: جلسه تمامی تیم ها
ساعت 17:30 تا 18: معاینات پزشکی
ساعت 18 تا 18:30: وزن کشی کلیه اوزان

پنج شنبه 30 اردیبهشت ماه:


ساعت 9:30 تا 12:30:

مسابقات دور اول:

گروه A:
روسیه- بلاروس
آلمان- قزاقستان

گروه B:
آذربایجان – ترکیه
ایران- اوکراین

ساعت 16:30 تا 17: مراسم افتتاحیه


ساعت 17 تا 21:

مسابقات دور دوم:

گروه A:
روسیه – آلمان
بلاروس- قزاقستان

گروه B:
آذربایجان- ایران
ترکیه- اوکراین

مسابقات دور سوم:

گروه A:
روسیه – قزاقستان

گروه B:
آذربایجان- اوکراین

جمعه 31  اردیبهشت ماه:

ساعت 10:15 تا 11:45

ادامه مسابقات دور سوم:

گروه A:
بلاروس- آلمان

گروه B:
ایران-  ترکیه

ساعت 11:45 تا 12:45: مسابقه برای کسب مقام هفتم

ساعت 12:45 تا 13:45: مسابقه برای کسب مقام پنجم

ساعت 16 تا 17:15: مسابقه رده بندی

ساعت 17:15 تا 17:45: مسابقات فینال


انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده