توسعه فضای سبز برون شهری تبریز با تکمیل پارک آرپا دره سی

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز تبریز، محمدحسین حسن زاده با اشاره به این مطلب اظهار داشت: توسعه فضای سبز تبریز طی سال جاری با عنوان نهضت درختکاری در دستور کار قرار دارد و در این بین توسعه برون شهری فضای سبز نیز بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: به جز بخش هایی که فاقد معارض هستند، باید اراضی ملی ای که در اختیار داریم نیز تقویت شده و توسعه یابند.

حسن زاده تکمیل و آماده سازی پارک بزرگ آرپا دره سی را از جمله فضای سبزهای مساعد برون شهری عنوان کرده و ادامه داد: طی سال جاری خط انتقال آب و سپتیک های مورد نیاز در پارک آرپا دره سی تکمیل می شود.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز تبریز تصریح کرد: علاوه بر این، سعی داریم با هماهنگی لازم و تکمیل جوابیه استعلام ها از دستگاه های دولتی و غیر دولتی، جهت بدنه سازی اتوبان های تبریز اعم از اتوبان شهید کسایی و پاسداران طی امسال و سال آینده اقدامات خوبی انجام شود و این بدنه سازی برای تبریز ۲۰۱۸ آماده شود.

وی با اشاره به وضعیت فعلی بدنه سازی اتوبان های تبریز گفت: هم اکنون کار کاشت و ایجاد فضای سبز در یک کیلومتر از قسمت جنوبی سمت وادی رحمت انجام یافته و تا دو هفته آینده به اتمام می رسد.

حسن زاده با بیان اینکه عملیات عمرانی این اقدامات پیش از این انجام یافته است، اظهار داشت: شبکه آبیاری در این بخش ها به روش هیدروسیدینگ است که نوعی روش جدید برای کاشت چمن محسوب می شود.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز تبریز با تاکید بر اینکه آخرین تکنولوژی روز اعم از استفاده از روش هیدروسیدینگ و روش های مشابه برای نخستین بار در  فضای سبز تبریز اتفاق می افتد، گفت: سعی داریم زیبایی اتوبان های تبریز را با کاشت چمن و درخت بیش از پیش افزایش دهیم تا این رویکرد نو جلوه ای زیبا برای شهروندان فراهم کند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توسعه فضای سبز برون شهری تبریز با تکمیل پارک آرپا دره سی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X