ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

زیرساخت‌های برق خراسان جنوبی از وضعیت مطلوبی برخوردار است

ابراهیم شرکاء مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی با بیان اینکه زیرساخت‌های برق خراسان جنوبی از وضعیت مطلوبی برخوردار است گفت: در حال حاضر تلفات شرکت توزیع برق خراسان جنوبی ۷.۵ درصد است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، محمد ابراهیم شرکاء صبح امروز در جلسه تکریم و معارفه مدیر توزیع برق شهرستان بیرجند با اشاره به سلسه تغییرات در شرکت توزیع برق استان اظهار داشت: یک سازمان پویا، خلاق و  نوآور لازم است که تغییرات هم درون آن وجود داشته باشد.

وی افزود: از نظر علم مدیریت در راستای انجام کار به ویژه در پست مدیریت بعد از چند سال فعالیت لازم است یا جایگاه و یا پست تغییر تا آن سازمان پویایی خود را حفظ کند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی با اشاره به اصلاحات ساختاری در این شرکت، تصریح کرد: پست قائم مقام مدیرعامل در امور شهرستان‌ها یا معاون هماهنگی در امور شهرستان‌ها ایجاد شده است و برای اینکه بتوانیم بهتر به 11 شهرستان استان رسیدگی کنیم نیاز است تقسیم کار شود.

شرکاء بیان کرد: تمام سیاست و تلاش در زمینه تغییرات در سطح شرکت توزیع برق خراسان جنوبی در راستای ارتقای رشد مدیران به ویژه مدیران مقاطع پایین تر و شهرستانی است.

وی افزود: در حال حاضر تقریبا 100 درصد جامعه استان از نعمت برخوردار هستند و مناطقی که دارای برق نیستند مانند روستاهایی که سکونت ندارند و یا سکونت دائم نیستند را شامل می‌شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی تصریح کرد: پس از برخورداری 100 درصدی نعمت برق و تامین کمیت در استان شرکت توزیع برق خراسان جنوبی به دنبال کیفیت و بالابردن آن برای مصرف کنندگان است و یکی از مبحث‌ها موضوع خاموشی یا انرژی توزیع نشده برق است و در حال حاضر در سطح استان خاموشی‌ها خیلی کم است یکی ابزارها در این راستا کنترل از راه دور شبکه است.

شرکاء بیان کرد: در حال حاضر در سطح شرکت توزیع برق استان به همت پرسنل و همکاران در این شرکت اتوماسیون شبکه یا کنترل از راه دور شبکه راه اندازی شده است.

وی با اشاره به بحث اقتصاد مقاومتی افزود: در حوزه اقتصادی مقاومتی در شرکت توزیع برق استان اگر بتوانیم خاموشی را کم کنیم و برنامه ریزی و تجهیز شبکه‌ها صورت گیرد کار مهمی انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی اظهار داشت: در زمینه کار با خط گرم سال‌ها در استان کار شده اما با امکانات و تجهیزاتی که وجود دارد برای کارهای محدودی است و در حال حاضر تجهیزات خاص آن شامل یک دستگاه بالا بر بوم عایق خریداری شده که قیمت آن با آموزش و تجهیزات آن یک میلیارد تومان هزینه دارد.

شرکاء بیان کرد: اگر ما خواسته باشیم تمام 11 شهرستان خود را به خط گرم و این دستگاه تجهیز کنیم نزدیک 11 میلیارد تومان هزینه نیاز دارد و در حال حاضر یک دستگاه برای شهرستان بیرجند خریداری شده که برای تعمیرات و سرویس شبکه بدون خاموشی می‌تواند کمک کند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی با بیان اینکه فعالیت‌های دیگری از جمله کاهش پیک و کاهش تلفات در شرکت توزیع برق استان صورت گرفته است، تصریح کرد: در حال حاضر تلفات شرکت توزیع برق خراسان جنوبی 7.5 درصد است.

شرکا بیان کرد: همه تلاش‌های صورت گرفته توسط مسئولان، مدیران و پرسنل شرکت توزیع برق استان بوده که هنوز جای کار دارد و باید با همدلی، هماهنگی و همفکری شرکت توزیع برق را به جایگاه واقعی و ممتاز برسانیم.

مدیر جدید توزیع برق شهرستان بیرجند نیز اظهار داشت: در راستای مدیریت مبحث برنامه محوری, داشتن برنامه در انجام کارها و تکریم ارباب رجوع را دنبال خواهیم کرد.

محمدرضا عبدی بیان کرد: در شرکت توزیع برق با وجود مدیران و مسئولان با تجربه چشم انداز و اهداف شرکت مشخص و نقشه راه شرکت روشن است که تلاش خواهد شد در راستای اهداف شرکت کار شده و از روزمرگی دوری شود زیرا سبب دور شدن از اهداف و به نتیجه نرسیدن مطلوب هدف خواهد شد.

وی افزود: در زمینه تکریم ارباب رجوع احترام و عزت ارباب رجوع بر هیچ کس پوشیده نیست و این مسئله در شرکت توزیع برق به صورت مطلوب انجام می‌شود و ما تلاش خواهیم کرد که کیفیت این موضوع را ارتقا دهیم.

عبدی در زمینه تعامل با ادارات اظهار داشت: این امر سبب تسهیل در رسیدگی به امور مردم و بالا رفتن کیفیت کار می‌شود که در این زمینه تلاش خواهد شد تعاملات با ادارات همانند گذشته بیشتر شده و ادامه داشته باشد.

در پایان از زحمات احمد برزگر مدیر سابق توزیع برق شهرستان بیرجند قدردانی و محمدرضا عبدی به عنوان مدیر جدید توزیع برق شهرستان بیرجند معرفی شد.

همچنین احمد برزگر طی حکمی از طرف مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی به عنوان معاون هماهنگ کننده امور شهرستان‌ها در شرکت توزیع برق خراسان جنوبی منصوب شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده