ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

علت مرگ های ناگهانی چیست؟ (+فیلم)

علت مرگ های ناگهانی در ورزشکاران چیست؟ (+فیلم)مدتی ایست مرگ های ناگهانی خصوصا در ورزشکاران به تیتر اخبار روز مبدل شده است . این پدیده سن و سال نمی شناسد و ممکن است در هر مکانی و زمانی به وقع بپیوند .

دکتر ایرج خسرونیا  رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران در گفت و گو با خبرنگار عصر ایران در مورد علت های مرگ و میر ناگهانی خصوصا در افرادی که به هیچ عنوان انتظار نمی رود تا این اتفاق در آنها  به وقوع بپیوند توضیح داده و علت های مختلفی را برای آن ذکر می کند.

وی آمبولی یا پارگی شریان های عروقی و یا پارگی عروق مغزی و قلبی را از علت های های مرگ های ناگهانی ذکر می کند .

در این فیلم رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران علت مرگ های ناگهانی خصوصا در ورزشکاران را شرح می دهد.[ منبع این خبر سایت عصر ایران-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصر ایران-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده