ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پاریس، صحنۀ خشونت و کتک‌کاری پلیس با معترضانتصاویر رویترز

پاریس، صحنۀ خشونت و کتک‌کاری پلیس با معترضان/تصاویر رویترز بین الملل > اروپا - در ششمین روز تجمع معترضان به اصلاحیه قانون کار در فرانسه که با مشارکت حدود ۶۰ هزار نفر برگزار شد، پلیس این کشور ۸۷ تن از معترضان را بازداشت کرد. تصاویری از صحنۀ خشونت و کتک‌کاری پلیس پاریس و معترضان تصاویری از صحنۀ خشونت و کتک‌کاری پلیس پاریس و معترضان تصاویری از صحنۀ خشونت و کتک‌کاری پلیس پاریس و معترضان تصاویری از صحنۀ خشونت و کتک‌کاری پلیس پاریس و معترضان تصاویری از صحنۀ خشونت و کتک‌کاری پلیس پاریس و معترضان اعتراضات مردمی به قانون اصلاح کار حمله معترضان به ساختمان ها در شهر پاریس تصاویری از صحنۀ خشونت و کتک‌کاری پلیس پاریس و معترضان تصاویر رویترز از صحنۀ خشونت ها در پاریس تصاویری از صحنۀ خشونت و کتک‌کاری پلیس پاریس و معترضان تصاویری از صحنۀ خشونت و کتک‌کاری پلیس پاریس و معترضان معترض به قانون اصلاح کار تصاویری از صحنۀ خشونت و کتک‌کاری پلیس پاریس و معترضان تصاویری از صحنۀ خشونت و کتک‌کاری پلیس پاریس و معترضان تصاویری از صحنۀ خشونت و کتک‌کاری پلیس پاریس و معترضان تصاویری از صحنۀ خشونت و کتک‌کاری پلیس پاریس و معترضان

 

 

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پلیس فرانسه از بازداشت 87 نفر در تظاهرات معترضان اصلاحیه قانون کار در این کشور خبر داد.

در ششمین روز تجمع معترضان به اصلاحیه قانون کار در فرانسه حدود 60 هزار نفر در خیابان ها تظاهرات کردند.

به گفته پلیس، در این تظاهرات درگیری‌های جدیدی روی داد که به بازداشت 87 نفر منجر شد. انتظار می رود ناآرامی های دیگری در روز پیش رو بروز کند.

لایحه اصلاح قانون کار که به نام «مریم الخمری» وزیر کار فرانسه مشهور شده، دست کارفرمایان را برای اخراج کارگران باز‌تر می کند و نرخ پرداخت‌ های اضافه‌ کاری و نیز اضافه‌ کاری در شب را کاهش می ‌دهد. افزایش اختیارات شرکت‌ ها در تغییر ساعات قانونی کار در هفته نیز از جمله موارد اصلاحی قانون کار است.

الخمری که سپتامبر (شهریور) پارسال با وعده کاهش نرخ بیکاری جانشین «فرانسوا روبسامان» در دولت فرانسه شد، در پارلمان کشورش از طرح جنجالی اصلاح قانون کار دفاع کرده و آن را با ترغیب کارفرمایان به جذب نیروی بیشتر همسو می داند.

261

کلید واژه ها: فرانسه -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X