ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حبیبی: رجبی چهره شناخته شده‌ای است و ارتباط خوبی با جامعه هندبال خواهد داشت

علیرضا حبیبی رئیس کمیته آموزش فدراسیون هندبال گفت: با توجه به شناخته شده بودن رجبی در هندبال ایران وی مطمئنا ارتباط خوبی را با جامعه هندبال و روسای کمیته آموزش استان‌ها خواهد داشت.

علیرضا حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص انتخاب محمدرضا رجبی به عنوان دبیر کمیته آموزش اظهار داشت: فدراسیون هندبال سال 95 را سال آموزش هندبال نام‌گذاری کرده است و با توجه به اهمیت امر آموزش برنامه‌های خوبی در این سال داریم که برای عملیاتی شدن آنها تلاش خواهم کرد و امیدوارم این روند در سال‌های آینده نیز تداوم داشته باشد.

وی در ادامه افزود: رجبی به عنوان کاپیتان تیم ملی حضور موفقی در تیم ملی و در رده باشگاهی داشت. به علاوه دانشجوی دکترای تربیت بدنی در دانشگاه تهران است و نیرویی است که در تهران حضور دارد و با حضور مستمر خود در فدراسیون امور آموزش را پیگیری می‌کند و از نظر حضور در ورزش قهرمانی و حرفه‌ای سابقه خوبی دارد. با این شرایط به عنوان رئیس کمیته آموزش رجبی را به عنوان دبیر این کمیته به رئیس فدراسیون پیشنهاد دادم و با موافقت مهدوی انتصاب شد. وی در مجموعه کمیته آموزش فعالیت خواهد داشت و کمک خوبی برای آموزش هندبال خواهد بود.

رئیس کمیته آموزش فدراسیون هندبال تصریح کرد: چارت سازمانی کمیته آموزش تدوین و برای تصویب به دفتر برنامه‌ریزی آموزش وزارت ورزش و جوانان رفته و بعد تصویب مطابق مصوبات وظایف دنبال می‌شود. در پیش‌نویس آیین‌نامه شورای آموزش را در موازات رئیس کمیته آموزش داریم که به دو بخش قهرمانی و همگانی تقسیم می‌شود. در بخش همگانی نمایندگان آموزش و پرورش، دانشگاه، نیروهای مسلح، شهرداری، باشگاه‌ها و وزارت کار حضور خواهند داشت. در بخش قهرمانی هم از خبرگان داوری، مربی‌گری و آموزش در کنار رئیس فدراسیون و رئیس کمیته آموزش حضورخواهند داشت که به موازات کمیته آموزش بحث تصمیم گیری‌‌، ارزیابی و کارشناسی  موارد آموزشی را برعهده دارند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: بعد از آن در چارت سازمانی دبیر کمیته است که دارای دو زیرمجموعه یعنی کارشناس نیازسنجی و طراحی و برنامه‌ریزی و همچنین کارشناسی اجرا، ارزش یابی و نتیجه است. دبیر کمیته آموزش کنترل این قضیه و حضور در جلسات شورای آموزش و تصمیم گیری و هماهنگی با کمیته اموزش هیئت‌های استان‌ها را بر عهده دارد.

حبیبی عنوان کرد: کمیته آموزش به صورت مستقل ایجاد شده به هیئت‌ها نامه زده شده تا روسای کمیته آموزش خود را تا اول خرداد ماه به فدراسیون معرفی کنند و تا هفته آینده 31 رئیس کمیته آموزش استان‌ها معرفی خواهد شد که دست راست ما خواهند بود. با برنامه‌ریزی در سمینارها و نشست با این روسا و نیازسنجی هندبال در استان‌ها برنامه‌ریزی خوبی خواهیم داشت و با توجه به شناخته شدن رجبی در هندبال ایران وی مطمئنا ارتباط خوبی را با جامعه هندبال و روسای کمیته آموزش استان‌ها خواهد داشت.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده