ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پروژه‌ میدان آزادی ۲۳ درصد پیشرفت دارد

علی بابایی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت تقاطع‌غیرهم‌سطح آزادی گفت: درمجموع شمع‌ریزی پروژه‌ میدان آزادی ۸۲ درصد پیشرفت دارد؛ ضمن این‌که تاکنون درمجموع، پیشرفت این پروژه ۲۳ درصد است.

بابایی افزود: در خیابان استقلال ۱۰۰ درصد شمع‌ها، در خیابان بهمنیار ۷۲ درصد شمع‌ها و در محدوده‌ میدان آزادی ۷۴ درصد شمع‌ها ریخته شده است.

وی درباره‌ وضعیت پل سیدی نیز گفت: با بررسی صورت ‌وضعیت قطعی پل سیدی، اکنون پیمان‌کار در رابطه با این پروژه ۱۰۰ میلیون تومان به شهرداری بدهکار است.

بابایی  با بیان اینکه این پیمانکار بابت پل باقدرت، یک میلیارد و ۲۰۰ تومان از شهرداری طلبکار است، اظهار کرد: ضمن اینکه در یک دوره، مبلغی بودجه‌ استانی به پروژه‌ پل سیدی تزریق شد و به همین دلیل مبلغ دریافتی این پیمانکار در پروژه‌ سیدی افزایش پیدا کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده