تبدیل دارایی به سرمایه از مهم ترین سیاست های آموزش و پرورش است

به گزارش خبرگزاری مهر محمد بطحایی در نشست صمیمی با مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان که در خانه معلم زاهدان برگزار شد، اظهار کرد: در تبدیل دارایی به سرمایه دو نکته اساسی باید مراقبت شود یکی آنکه ارزش افزوده ایجاد شده صرف هزینه جاری نشود و دیگری آنکه بدون مشارکت بخش غیردولتی دست یابی به این هدف سخت و غیر ممکن است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به مصادیق افزایش دارایی در آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: ۱۴۳ مصداق در حوزه دارایی های آموزش و پرورش احصا شده است که اگر همه آنها محقق شود کمبود منابع و امکانات معنا و مفهومی نخواهد داشت.

وی تصریح کرد: برای برون رفت از محدودیت ها در آموزش و پرورش شاید اجرای این سیاست تنها راه چاره باشد.

بطحایی تمرکز زدایی را سیاست مهم دیگر آموزش و پرورش در این دولت عنوان كرد و افزود: از آنجایی که عوامل ستادی و اداری نقش پشتیبانی را دارند و میدان عمل در اختیار مدارس قرار دارد باید در راستای تفویض اختیارات از ستاد به استان و شهرستان و به ویژه در سطح مدارس تلاش کرد.

وی با اظهار خرسندی از تحقق بسیاری از شاخص ها و شعار ها در سطح استان سیستان و بلوچستان اظهار كرد: معلمان باید از حیث دانش و دانایی به روز باشند و برنامه های آموزشی و تربیتی مدارس از هر حیث پر رونق و کمترین خطا را داشته باشد.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تبدیل دارایی به سرمایه از مهم ترین سیاست های آموزش و پرورش است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X