کارگاه آموزشی رویکردهای نوین اموال و دارایی های دولت در دانشگاه ایلام برگزار شد

به گزارش ایرنا، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام در حاشیه برگزاری این کارگاه به خبرنگار ایرنا گفت: این کارگاه با هدف افزایش دانش کارکنان اموال و اوراق بهادار و جمع داران اموال تمامی دستگاه های اجرایی استان که به نحوی از بودجه عمومی دولت استفاده می کنند، برگزار شده است.
علی سایه میری اظهار کرد: در این کارگاه کارشناسان وزارت امور اقتصادی و دارایی آموزش های لازم در خصوص رویکردهای نوین اموال و دارایی های دولت به شرکت کنندگان ارائه می دهند.
وی افزود: آیین نامه چگونگی استفاده از خودروهای دولتی، ساماندهی فضاهای مازاد اداری دستگاه های اجرایی، آیین نامه مستندسازی اموال غیرمنقول و تعیین تکلیف املاک فاقد سند مالکیت را از مباحث مطرح شده در این کارگاه عنوان کرد.
سایه میری یادآور شد: همچنین در این کارگاه آیین نامه اجرایی ماده هشت قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن در خصوص منازل سازمانی، برنامه نوین دولتی و راه اندازی سامانه سادا (سیستم اطلاعات اموال دستگاه های اجرایی) به شرکت کنندگان آموزش داده می شود.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام گفت: این کارگاه برای نخستین بار با هدف آشنایی مدیران و امنا اموال دستگاه های اجرایی به منظور صیانت از اموال دولت، کمک به برنامه های اقتصادی دولت در زمینه تهاتر بدهی ها و دارایی ها و استفاده بهینه از منابع و امکانات موجود از طریق ساز و کارهای پولی و مالی و انتشار اوراق بهادار برگزار شده است.
سایه میری تاکید کرد: در پایان این کارگاه آموزشی یک روزه گواهینامه آموزشی برای شرکت کنندگان در این کارگاه صادر می شود.
6032/9002

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کارگاه آموزشی رویکردهای نوین اموال و دارایی های دولت در دانشگاه ایلام برگزار شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X