ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کارگاه آموزشی رویکردهای نوین اموال و دارایی های دولت در دانشگاه ایلام برگزار شد

به گزارش ایرنا، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام در حاشیه برگزاری این کارگاه به خبرنگار ایرنا گفت: این کارگاه با هدف افزایش دانش کارکنان اموال و اوراق بهادار و جمع داران اموال تمامی دستگاه های اجرایی استان که به نحوی از بودجه عمومی دولت استفاده می کنند، برگزار شده است.
علی سایه میری اظهار کرد: در این کارگاه کارشناسان وزارت امور اقتصادی و دارایی آموزش های لازم در خصوص رویکردهای نوین اموال و دارایی های دولت به شرکت کنندگان ارائه می دهند.
وی افزود: آیین نامه چگونگی استفاده از خودروهای دولتی، ساماندهی فضاهای مازاد اداری دستگاه های اجرایی، آیین نامه مستندسازی اموال غیرمنقول و تعیین تکلیف املاک فاقد سند مالکیت را از مباحث مطرح شده در این کارگاه عنوان کرد.
سایه میری یادآور شد: همچنین در این کارگاه آیین نامه اجرایی ماده هشت قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن در خصوص منازل سازمانی، برنامه نوین دولتی و راه اندازی سامانه سادا (سیستم اطلاعات اموال دستگاه های اجرایی) به شرکت کنندگان آموزش داده می شود.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام گفت: این کارگاه برای نخستین بار با هدف آشنایی مدیران و امنا اموال دستگاه های اجرایی به منظور صیانت از اموال دولت، کمک به برنامه های اقتصادی دولت در زمینه تهاتر بدهی ها و دارایی ها و استفاده بهینه از منابع و امکانات موجود از طریق ساز و کارهای پولی و مالی و انتشار اوراق بهادار برگزار شده است.
سایه میری تاکید کرد: در پایان این کارگاه آموزشی یک روزه گواهینامه آموزشی برای شرکت کنندگان در این کارگاه صادر می شود.
6032/9002

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده