ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شکایت مردم جواب داد: پارکینگ خودروهای تصادفی در خیابان کارگر پلمب شد

شکایت مردم جواب داد: پارکینگ خودروهای تصادفی در خیابان کارگر پلمب شد جامعه > مشکلات مردم - رئیس اداره حقوقی شهرداری منطقه 6 شهرداری تهران اعلا کرد در پی شکایات مردمی حکم پلمپ برای پارکینگ ماشین های تصادفی در خیابان کارگرشمالی صادر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شهرفروشی و حق فروشی مدل ها مختلفی دارد. یکی از همین مدل ها باز می گردد به خیابان کارگرشمالی که پارکینگ اتومبیل های استادان و دانشجویان دانشگاه تهران اجاره داده شده است به بخش خصوصی. بخش خصوصی که این پارکینگ را محلی برای جمع آوری خودروهای تصادفی و جریمه ای نموده و سبب شده اعتراض مردم و شهروندان بالا رود.
این پارکینگ که سند اصلی آن به نام دانشگاه تهران خورده، این روزها به دغدغه ای تبدیل شده است که شهرداری منطقه 6 ناچار شده است برای حل این معضل به مراجع قضایی مراجعه کند.
مانی جعفریان، قائم مقام شهرداری منطقه 6 در همین خصوص می گوید: دانشگاه تهران در زمان مدیریت پیشین خود طی درخواست کتبی از ما خواست به زمین واقع در خیابان کارگرشمالی مجوز پارکینگ بدهیم تا اساتید و دانشجویان این دانشگاه بتوانند از آن بهره برده و نگران جای پارک ماشین خود نباشند.اما این دانشگاه پس از کسب مجوز آن را به بخش خصوصی سپرد و بخش خصوصی نیز هم اکنون آن را به پارکینگ ماشین های تصادفی تبدیل کرده، که مشکل آفرین شده است.
جواد تجددنصب، مشاور شهردار و رئیس اداره حقوقی شهرداری منطقه 6 نیز در خصوص تخلف صورت گرفته توضیح داد: رای بند20 ماده 55 قانون شهرداری را برای ملک مذکور گرفته ایم و منتظر استیفای حقوق شهروندان ازسوی نهادهای قضایی هستیم.
او اضافه کرد: بر اساس حکم گرفته شده ملک مذکور به آدرس خیابان کارگرشمالی، خیابان فرشی مقدم، خیابان فجر یکم روبروی خیابان هفدهم که به صورت پارکینگ استفاده می شود به دلیل مشکلات ناشی از بروز تنش های فی مابین مراجعین و کارکنان پارکینگ، آلودگی صوتی و بصری ناشی از حمایت از فعالیت در بافت مسکونی باید فعالیت های خود را تعطیل کرده و پلمپ شود.
گفتنی است بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها، شهرداری را مکلف می کند با هرگونه فعالیت مزاحم شهری برخورد کرده و از ادامه فعالیت این مشاغل جلوگیری کند.


23231

 

کلید واژه ها: مشکلات خوانندگان - شهرداری تهران -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده