ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دستفروش‌های وانتی مواد مخدر در شهر!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :  آنها را در اصطلاح «کاسب» می‌نامند، افرادی که در پوشش‌های مختلف اقدام به توزیع و فروش موادمخدر می‌کنند، این بار در قالب رانندگان وانت!

به گزارش انتخاب، بعد از آنکه علیرضا جزینی، قائم مقام دبیرکل ستادمبارزه با موادمخدر از توزیع مواد مخدر در پوشش پیک‌های موتوری خبر داد و گفت که عده‌ای از خرده فروش‌ها در پوشش پیک موتوری و به صورت تلفنی مواد را به دست مصرف کننده‌ها می‌رسانند.

در ماجرایی دیگر وی از کشف گسترده مواد مخدری خبر داد که از طریق بسته‌های پستی جابجا می‌شده است و در این راه از اداره پست برای کمک به کشف این محموله‌ها کمک بسیاری کرد، تشکر هم کرد.

وی همچنین به گزارش‌هایی از کشف مواد مخدر از دستفروشان مترو و اتوبوس های تهران نیز اشاره کرد و گفت که عده‌ای در قالب دستفروش در متروی تهران پرسه می‌زنند و موادمخدر را به دست مشتریان خود می‌رسانند.

ماجرای پیتزاهای گرانبهایی هم که به درِ برخی منازل تهران می رسید در زمان خود کلی سروصدا به پا کرد. پیتزاهایی که وقتی خریدار آنها می‌خرید، محصول داخل جعبه را نمی‌خورد، بلکه استعمال می‌کرد!

اما حالا مرتضی طلایی، عضو شورای شهر تهران که ریاست پلیس تهران بزرگ را نیز در سابقه خود دارد، پرده از واقعیت دیگری بر می‌دارد و می‌گوید که خرده فروشان در پوشش وانت‌های میوه فروشی اقدام به توزیع موادمخدر می‌کنند.

حالا آنهایی که در اصطلاح «کاسب» می‌نامند و کارشان توزیع موادمخدر است، پوشش‌های متفاوتی برای خود برگزیده‌اند، از پیک موتوری و پیتزایی گرفته تا دستفروشی و میوه فروشی با وانت! آنها هر روز یک شغل را که کمترین توجه را جلب کند و بتوانند با مردم بیشتری به واسطه آن در ارتباط باشند، انتخاب می‌کنند تا مورد شناسایی قرار نگیرند.

پوشش‌های جدید موادفروشان هر روز کار مسئولان مبارزه با مواد مخدر را سخت‌تر از پیش می‌کند و می‌طلبد که خود مردم در شناسایی و معرفی این افراد به دستگاه‌های مسئول همکاری کنند.

[ منبع این خبر سایت انتخاب-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت انتخاب-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده