ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تلاش کردهای عراق برای رونق دادن به گردشگری منطقه اقلیم با ایران

10 شرکت گردشگری ایران به دعوت اداره کل گردشگری اقلیم کردستان عراق در راستای تقویت گردشگری میان جمهوری اسلامی ایران و منطقه اقلیم بازدیدهای خود را از این منطقه آغاز کردند.

نادر روستی مدیرکل روابط عمومی گردشگری اقلیم کردستان عراق در این خصوص به ایرنا در اربیل گفت؛ ما در تلاش هستیم شرکتهای ایرانی با چشم خود امنیت اقلیم و زمینه های پذیرش گردشگری را مشاهده کنند و همزمان با شرکت های گردشگری اقلیم به طور مستقیم ارتباط برقرار کنند تا گردشگران اقلیم در ایران از برنامه های هدفمند گردشی بهره بگیرند.
وی افزود: جمهوری اسلامی ایران برای ما به عنوان یک همسایه دارای جایگاه و اهمیت ویژه ای است و برنامه جدی برای تقویت گرشگری بین دو طرف وجود دارد که امیدواریم با ایجاد تحرک در این چرخه به گردش اقتصادی دو طرف کمک شود.
این شرکت های ایرانی در طول حضور خود از امکانات گردشگری اقلیم در شهرهای دیانا، اربیل و سلیمانیه بازدید خواهند کرد.

[ منبع این خبر سایت دنیای سفر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت دنیای سفر منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده