ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

باید زودتر از این برای پاس عزاداری می‌کردیم

سقوط پاس همدان به لیگ دو داغ دل پاسی‌ها را تازه کرده و اکثر آنها روز گذشته یک بار دیگر از تصمیم انتقال این تیم به همدان انتقاد کردند. بانک ورزش: سقوط پاس همدان به لیگ دو داغ دل پاسی‌ها را تازه کرده و اکثر آنها روز گذشته یک بار دیگر از تصمیم انتقال این تیم به همدان انتقاد کردند. یکی از آنها وحید هاشمیان است که با پاس به فوتبال ایران معرفی شد. مهاجم سابق بایرن در خصوص سقوط پاس همدان به لیگ دسته دوم به فارس گفت: «من در مورد این مساله نمی‌توانم صحبت کنم چرا که عضو تیم پاس همدان نبودم! من برای مردم همدان احترام خاصی قایلم اما معتقدم که هر شهری باید با توانایی‌های خودش تیم‌داری کند. متأسفانه مسوولان ورزشی آن زمان تیم پرامکانات و ریشه‌داری مثل پاس تهران را از بین بردند و آن را منحل کردند. هر چند که در همدان تیمی با نام پاس آغاز به کار کرد. الان همین استقلال خوزستان که قهرمان شده ارتباطی با استقلال ندارد بلکه فقط نام استقلال را روی آن گذاشتند و نمی‌توان گفت که این استقلال خوزستان ارتباطی با استقلال تهران دارد. پاس هم همینطور بود. اسم پاس تهران را بر روی پاس همدان گذاشتند تا اعتراض‌ها کم شود وگرنه هیچ ارتباطی میان پاس همدان و پاس تهران نیست.»

هاشمیان اضافه کرد: «پاس تهران به لیگ دسته دوم سقوط نکرده بلکه این پاس همدان است که سقوط کرده و باید بگویم که 6-5 سال پیش پاس تهران را منحل کردند. الان از شما رسانه‌ها هم تعجب می‌کنم که چرا بعد از این 6 سال تازه یادتان افتاده که برای پاس عزاداری کنید! آقایان می‌خواستند نام تیم همدان را الوند همدان بگذارند اما چون اعتراض‌هایی وجود داشت نام پاس را روی آن گذاشتند وگرنه الان شاید تیم‌های دیگری هم با نام پاس در نقاط مختلف ایران حضور داشته باشند که آنها هم هیچ ربطی به پاس تهران ندارند.»

او درباره اینکه آیا پیشکسوتان باشگاه پاس تهران قصد ندارند برای زنده کردن این باشگاه قدیمی و ریشه دار اقدامی کنند، گفت: «مگر پیشکسوتان پاس چقدر درآمد داشته‌اند که بخواهند هزینه میلیاردی برای این باشگاه انجام دهند؟ پاس باشگاهی بود که وجود داشت اما آقایان آن را منحل کردند و این خنده‌دار است که کسی یا گروهی بخواهند دوباره آن را زنده کنند. مثل این است که شما یک ساختمان داشته باشید و آن را خراب کنید و بعد دوباره بخواهید آن را از نو بسازید. این کار خنده‌دار است.»

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده