ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مفت سوزي نفت

فروردین ماه 1391 خبر رسید که انتقال یک تیم ریشه دار و دوست داشتنی از تهران به شهری دیگر قطعی شده است. فروردین ماه 1391 خبر رسید که انتقال یک تیم ریشه دار و دوست داشتنی از تهران به شهری دیگر قطعی شده است. نفت تهران که آن روزها حال و روز خوبی نداشت در آستانه انتقال به اراک بود ولی پیگیری‌های عادل فردوسی پور و سایر رسانه‌ها در نهایت مانع این اتفاق شد. هیچکس اما نمي‌دانست که حدود 4 سال بعد نفت را ذره ذره متلاشی مي‌کنند.

علیرضا منصوریان سال گذشته و پس از حضور در نفت نتایج شگفت انگیزی کسب کرد و حتی مدعی قهرمانی بود، شاید اگر در بازی آخر آن اتفاقات رخ نمي‌داد نفت مي‌توانست عنوان قهرمانی را هم یدک بکشد. همه چیز اما دست به‌دست هم داد تا منصوریان و تیم جذابش کم‌کم وارد حاشیه شوند. از ابتدای این فصل زمزمه‌هایی مبنی بر بی پولی از این باشگاه به گوش رسید و حتی کار به جایی رسید که بازیکنان این تیم بعد از بازی صحبت کردند و گفتند که وزارت به دادشان برسد. وزارت نفت اما نه تنها کاری نکرد بلکه فرم واگذاری این باشگاه را هم امضا کرد تا نشان دهد قصد تیم‌داری ندارد.

مدیرعاملی که با ساحل مشورت مي‌کند

 به هر ترتیب فصل تمام شد ولی این شروع یک اتفاق جدید بود. در اتفاقی قابل پیش‌بینی علیرضا بیرانوند با قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوست و شایعاتی هم مبنی بر اینکه منصوریان قصد حضور در استقلال را دارد مطرح شد. از طرفی منصور قنبرزاده، مدیرعامل این تیم به شمال کشور سفر کرده و هیچ پاسخی به اتفاقات پیرامون این باشگاه نمي‌دهد. روز گذشته با قنبرزاده تماس گرفتیم تا بدانیم برنامه این باشگاه برای فصل بعد چیست؟ پاسخ‌ها اما شگفت انگیز بود.

  آیا برای مدیرعاملی استقلال با شما صحبتی شده است؟

در حال حاضر با ساحل دریا صحبت کردم و با بادی که می‌وزد و آب دریایی که بالا آمده است. درحال استراحت هستم و خواهش می‌کنم الان فوتبال را بی‌خیال شوید!

  یعنی با استقلالی‌ها صحبتی نکرده‌اید.

این صحبت‌ها فقط شایعه است، به آنها توجه نکنید و خواهش می‌کنم در رابطه با ساحل دریا سوال کنید!

  خبری هم منتشر شد مبنی براینکه از هیات رئیسه سازمان لیگ کنار گذاشته شده‌اید.

خاموشی بهتر از هر چیزی است و الان فضای ساحل و دریا بهترین چیز است.

  در مورد بحث نایب‌رئیسی شما کار به کجا رسید؟

در آن مورد هم خاموشی بهترین چيز است!

  سرنوشت نفت به کجا رسید؟

سرنوشت نفت را ان‌شاءا... خدا روشن خواهد کرد.

  ولی در غیاب شما بازیکنان و مربیان این تیم یکی‌یکی جدا مي‌شوند.

من اینجا با ماهی‌ها حرف مي‌زنم، ساحل آرامش خاصی دارد، اجازه بدهید با ساحل مشورت کنم، حوصله فوتبال را ندارم.

  بیرانوند از نفت جدا شد، شایعاتی هم وجود دارد مبنی بر اینکه منصوریان هم جدا خواهد شد.

اجازه بدهید اینجا در آرامش بمانم.

  چه زمانی به تهران بر مي‌گردید که به اوضاع نفت سر و سامان بدهید؟

هر وقت درد و دل‌هایم با ساحل دریا تمام شد.

هیچکس به حرف مان گوش نمي‌کند

به هر ترتیب مدیرعامل (احتمالا) سابق نفت تهران که در کنار ساحل مشغول درد و دل است، بی‌خیال تیمش شده، نفتی که حالا همه از آن فراری‌اند، همان تیمي‌است که روزگاری نه چندان دور در دو شهر خواهان داشت. سرگردانی بازیکنان این تیم درد بدی شده و همه نگران ستاره‌هایی هستند که در این تیم بازی مي‌کنند، از وحید امیری تا سید جلال حسینی و امیر ارسلان مطهری. مشکلات بازیکنان این تیم سبب شد تا با ارسلان مطهری تماس بگیریم و بپرسیم که چه برنامه‌ای برای فصل بعد دارد. گفت‌وگوی مطهری را با «قانون» بخوانید.

  اوضاع و احوال خوب است؟

خدا را شکر خوب است.

  با جدایی بیرانوند و احتمالا قنبرزاده، برنامه شما برای فصل بعد چیست؟

چه باید بگویم؟ یک صحبت‌هایی دارم مي‌کنم و باید ببینیم در نهایت چه مي‌شود.

  از نفت جدا مي‌شوی؟

هنوز هیچ چیز معلوم نیست.

  از کجا پیشنهاد دارید؟

نمي‌توانم بگویم باید بررسی کنم و بعد ببینم چه مي‌شود.

  دلت برای نفت نمي ‌سوزد؟ این تیم واقعا دارد نابود مي‌شود.

ما کل فصل در این باره صحبت کردیم چه کسی به دادمان رسید که الان صحبت کنیم؟ چه باید بگوییم وقتی گوش کسی بدهکار نیست. ما در حین مسابقات صحبت کردیم و نتیجه‌ای نگرفتیم، الان صحبت کنیم که چه بشود؟

  مي‌گویند استقلالی مي‌شوی.

هرچه خدا بخواهد، واقعا نمي‌توانم بگویم چه مي‌شود. اگر خدا بخواهد که بیایم استقلال، خیلی هم خوب است.

نفت تنها نیست

به هر ترتیب هیچکس در باشگاه نفت تهران پاسخگوی سوالات ما نبود و این تنها دو مورد بود که به عنوان نمونه ذکر کردیم. به نظر مي‌رسد وزارت تصمیمش را برای رها کردن و در نهایت واگذاری این تیم گرفته، از طرفی هم شایعاتی شنیده شده مبنی بر اینکه خونه به خونه که نتوانست به لیگ برتر صعود کند، امتیاز این باشگاه را مي‌خرد. تیم ریشه دار نفت در حال فروپاشی است، کاش فراموش نکنیم که سال آینده تهران یکی از سهمیه‌هایش را از دست داده و اگر هم نفت واگذار شود، پایتخت کشور فقط دو تیم در لیگ برتر دارد. دو تیمي‌که برای شهری با جمعیت تهران، چیزی شبیه به فاجعه است. کاش تامل بیشتری در ماجرای نفت صورت بگیرد، این تیم را تنها نگذاریم، ما صاحبان نفت هستیم، آن را مفت از دست ندهیم.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X