رویکرد دولت تدبیر وامید برهمگرایی وپیشبرد امورباهمراهی مردم است

به گزارش ایرنا ، ابوذر مهدی نخعی سه شنبه شب درحاشیه دیدار شورای تدبیر وامید ، اعضای اصلاحات میناب بخش های توکهور ، سندرک ، بندزرک اظهار داشت : هم اکنون شاهد دستاوردهای خوبی در سطح بین الملل و داخلی هستیم ، این امر مربوط به جاری شدن گفتمان اعتدال در سطح جامعه ایران اسلامی است ، گفتمان اعتدال به پیش برنده امور و روشنگر اینده کشور خواهد بود.
سرپرست فرمانداری میناب ادامه داد: با مردم عهد بسته ام لحظه کوتاهی و مصامحه در انجام امور آنها نداشته باشم و تمام توان و اختیاری که دارم برای خدمت به مردم بکار می برم و از این اصل کوتاهی نخواهم کرد.
نخعی خاطر نشان کرد : دارای برنامه و استراتژی هستم و کسب مشارکت عموم مردم و بخصوص بزرگان لازمه اجرای کارها است که برنامه های مجموعه مدیریت شهرستان بر مبنای گفتمان تدبیر و اعتدال و با رویکرد ایجاد امید در مردم می باشد ، این امر نیز مستلزم تحرک بیشتر در امور اجرایی شهرستان بوده تا از تمام ظرفیتها و داشته هایمان که کم هم نیست بهره ببریم .
وی یاد آور شد: رویکرد دولت تدبیر و امید و ریاست جمهوری برهمگرایی و پیشبرد امور با همراهی مردم است و ما هم بعنوان نماینده این دولت این روش و منش را در شهرستان میناب بکار خواهیم گرفت تا از همه فرصت های پیش رو بهره و استفاده لازم را ببریم.
دراین نشست منوچهر بخشی رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در خرداد 92 وغلامرضا سالاری عضو شورای اصلاحات میناب با ارائه دیدگاهها و برنامه ها و اهداف به بیان درخواست های خود در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان پرداختند.
اعضای این شورا هم گفتند: این شهرستان دارای ظرفیت های بی نظیری در حوزه های مختلف تجارت ، کشاورزی، آبزیری پروری و صنایع دارد که نیازمند توجه و کار و تلاش ویژه برای به فعلیت رساندن این ظرفیتها است و با وجود اقدام هایی که در گذشته صورت پذیرفته امروز ما نیازمند مدیریتی منسجم و پرتوان برای جبران کمبودها و به دور از شعارزدگی و مبتنی بر عمل هستیم.
این عده اظهار امیدوری کردند با حضورفرماندار جدید میناب و با توجه به توانمندیهای ایشان شاهد تحول اثرگذار دراین شهرستان باشیم و در این راه قاطبه مردم شهرستان و معتمدین و منتخبان مردم و فعالان سیاسی از تلاش های وی در راستای اجرایی کردن اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید اعلام حمایت و پشتیبانی خواهند داشت.
شهرستان میناب با 300هزار نفر جعمیت دارای چهار بخش وسه شهر در 90 کیلومتری شرق بندرعباس قرار دارد .
7194/6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رویکرد دولت تدبیر وامید برهمگرایی وپیشبرد امورباهمراهی مردم است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X