ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سقوط 5 تیم لیگ یک را با یک سال تاخیر

منتخب مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس دهم گفت: فدراسیون فوتبال سقوط 5 تیم لیگ یک را با یک سال تاخیر انجام دهد.

خبرگزاری فارس: صدیف بدری امروز در اردبیل اظهار کرد: با محوریت هیأت فوتبال استان تلاش می‌کنیم تا مصوبه هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص سقوط پنج تیم به لیگ دسته دو با تاخیر یک ساله انجام شود تا با تجدید نظر در این امر امکان بقای تیم شهرداری در لیگ یک فراهم آید.

وی بیان کرد: در این زمینه با همراهی رئیس هیأت فوتبال استان دیدار حضوری را با رئیس فدراسیون و اعضای هیأت رئیسه در دستور کار قرار دادیم و امیدواریم همه این پیگیری‌ها به سرعت نتیجه بدهد تا دل هواداران شهرداری با ماندن این تیم در لیگ یک شاد و مسرور شود.

منتخب مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس دهم گفت: در حمایت از تیم شهرداری اردبیل با همراهی هیأت فوتبال استان تلاش می‌کنیم تا با تعویق یک ساله مصوبه هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در سقوط پنج تیم از لیگ دسته یک به دسته دو و تاخیر یک ساله در اجرای آن تیم شهرداری در لیگ یک باقی بماند.

بدری ادامه داد: اگر این اتفاق بیفتد تلاش خواهیم کرد برای فصل آینده با همراهی و قوت بیشتری که مسؤولان و متولیان امر در سر و سامان دادن به وضعیت این تیم انجام می‌دهند تیم شهرداری اردبیل نماینده شایسته برای این استان باشد.

وی افزود: نباید اجازه دهیم تا تنها نماینده استان در لیگ یک دست خوش چنین تغییرات و تحولاتی شود که با سقوط و شکست‌های این تیم دل هزاران  جوان و نوجوان این استان به لرزه افتاده و یا دچار ناامیدی شوند.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X