ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آغاز فصلی نو در همدلی دولت و رسانه ملی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : آغاز فصلی نو در همدلی دولت و رسانه ملیحمید رضا اسكندری - مراسم معارفه رئیس جدید سازمان صدا سیما در حالی برگزار شد که محتوای صحبت های سخنرانان و به ویژه سکاندار جدید رسانه ملی نوع جدیدی از تعامل را باقوای سه گانه و موجی از امید در بین خانواده رسانه ملی و امیدواری برای رضایتمندی مخاطبان در گستره ملی را منعکس کرد. 

اصولا در ساختار مدیریتی کلان جابجایی نخبگان و مدیران فرصتی برای تعالی و پیشرفت را فراهم می آورد. در این مسیرهمکاری، همگرایی و تلاش نیرو‌های درون‌سازمانی باعث تثبیت مدیریت جدید شده و در نتیجه سرعت، کمیت و کیفیت تولیدات و برنامه‌‌های سازمان صدا و سیما ارتقا می‌یابد.

از سوی دیگر نیز همنوایی و همزبانی نیرو‌های برون‌سازمانی مانند دولت، مجلس و دیگر نهاد‌ها باعث می‌شود که از یک‌سو موانع گذشته برطرف شود و از سوی دیگر سطح تعاملات رسانه ملی افزایش یابد؛ تعاملی که به گفته رئیس جدید صدا و سیما در این برهه حساس ، رویارویی اصلی دنیای امروز نه جنگ های نظامی بلکه رویارویی رسانه هاست و کسانی که دارای توانمندی های رسانه ای بزرگ و بالاتری هستند در میدان رقابت موفق تر جلوه می کنند.

نگاهی به محتوای سخنان رئیس جدید صدا و سیما مبنی بر تعامل، همکاری و حمایت همه جانبه از قوای سه گانه، حمایت قاطع از فعالیت های دولت در دستیابی به اهداف بلند نظام و ایجاد امید و نشاط در جامعه، بیان پیشرفت های روزافزون کشور ، پرهیز از سیاه نمایی ها، تأکید بر وحدت ملی و پرهیز از شکاف و دو قطبی شدن جامعه، دستیابی به شعار متعالی عدالت و پیشرفت، شکل دهی به رقابت و مقاومت رسانه ای هوشمندانه و کمک به تبدیل شدن نظام اسلامی به یک قدرت بزرگ جهانی و دستیابی ملت ایران به آرمان ها و آرزوهای خود از محورهای مورد تأکید رسانه ملی در دوران جدید خواهد بود.

با توجه به متعادل شدن رویکرد رسانه ملی با تغییر مدیریتی جدید انتظار می رود که دولت محترم نیز ضمن افزایش تعامل خود با رسانه ملی، جبران کمبود‌های مالی و همکاری مستمربا رسانه ملی به افزایش سطح کیفی و کمی تولیدات و بدین طریق افزایش رضایت و تغییر مسیر ریزشی مخاطب به سمت افزایش و جذب مخاطب حداکثری، ارتقاء تولیدات فاخر و تاثیرگذاری بیشتر ابررسانه صدا و سیما در گستره ملی و بین المللی بیانجامد.

[ منبع این خبر سایت انتخاب-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت انتخاب-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده