ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

۲۱۰ مربی به چرخه ورزشی شهرستان ملارد اضافه شدند

علیرضا صیفوری در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به نقش حائز اهمیت آموزش در کسب موفقیت های ورزشی اظهار داشت:با تلفیق امکانات، آموزش و مدیریت صحیح می توان به توفیقات سازنده ای در این عرصه نائل شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملارد عنوان کرد:یکی از اولویت های لحاظ شده ما در طول یکسال گذشته به افزایش کلاس ها و دوره های مربیگری متمرکز بوده که خوشبختانه دستاوردهای برجسته ای نیز در این حوزه حاصل شده است.

وی افزود: افزایش ۲۱۰ مربی در حوزه ورزشی این شهرستان از نمونه ثمرات مثبت و سازنده برگزاری چنین دوره های آموزشی به شمار می رود که گامی مثبت و سازنده در ارتقای کیفی عرصه ورزش شهرستان ملارد محسوب می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملارد گفت:این رویکرد در سال جاری نیز با قوت استمرار می یابد و با برنامه ریزی های انجام شده در واحد آموزش اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد در سال ۹۵ نیز این سیر و روند رو به رشد ادامه پیدا خواهد کرد.

صیفوری در خصوص پروژه های عمرانی این شهرستان عنوان کرد:پروژه های برجسته و قابل توجهی از محل مصوبات سفر رئیس جمهور در اولویت قرار گرفته که در بهبود و تقویت سرانه ورزشی این شهرستان تاثیرگذار خواهد بود.

وی در خصوص برخی از پروژه های نیمه تمام در روستاها و برخی محلات این شهرستان  افزود:پروژه چمن مصنوعی بیدگنه ملارد، مهرآذین و...از نمونه طرح های  نیمه تمام این شهرستان محسوب می شود، که با  مشخص شدن وضعیت سند و تملک آن به نحو شایسته تری می توان برای تکمیل و ساخت آن اقدام کرد.

صیفوری یادآور شد:طرح احداث سالن ورزشی در کنار مجموعه پاسارگاد واقع در محدوده خیابان ازادگان سرآسیاب نیز از دیگر پروژه های تعریف شده است که امیدواریم با پشتیبانی و حمایت هایی که از سوی متولیان امر لحاظ می شود، بهره برداری از آن به نحو شایسته ای محقق شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X