ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

409 مقاله به دبیرخانه گردهمایی دانشجویان علوم پزشکی شرق کشور ارسال شد

به گزارش ایرنا، ابراهیم میری مقدم سه شنبه شب در یازدهمین گردهمایی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی شرق کشور در زاهدان اظهار داشت: این گردهمایی به مدت سه روز ادامه دارد و در این مدت 42 سخنرانی و 6 پنل ارائه می شود.
وی ادامه داد: گردهمایی پژوهشی در سه سطح ملی، منطقه ای و دانشگاهی برگزار می شود که در سطح ملی تنها تعداد محدودی از مقالات امکان ارائه دارند.
وی افزود: گردهمایی پژوهشی منطقه ای فرصت مناسبی برای دانشجویان است تا با حضور در آن علاوه بر ارائه مقاله خود از اطلاعات سایر شرکت کنندگان نیز استفاده کنند.
نایب رئیس یازدهمین گردهمایی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی شرق کشور تصریح کرد: حوزه منطقه ای شرق کشور با 11 دانشگاه بیشترین تعداد دانشگاه علوم پزشکی را داشته و در این گردهمایی نیز دانشجویان شهرهای مختلف از جمله مشهد، نیشابور، بیرجند، زابل، زاهدان و سایر شهرهای حوزه شرق کشور حضور دارند.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز گفت: برگزاری چنین گردهمایی فرصتی برای تبادل افکار و اندیشه های نو در فضای تحقیقاتی و علمی دانشگاه بوده و این امر نشاندهنده پویایی دانشجویان است.
هوشنگ رفیق دوست ادامه داد: همچنین برگزاری این گردهمایی توسط دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نشاندهنده اهمیت تحقیقات و پژوهش های دانشجویی برای این دانشگاه است.
7311 /8005 /6081

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X