ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

لزوم استفاده از تمامی ظرفیت های اجتماعی برای مبارزه با مواد مخدر

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمدحسین شاهکویی عصر سه شنبه در دومین جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تالش که در مرکز بازپروری و کاردرمانی معتادان حویق برگزار شد، بیان کرد: سیاست اصلی دولت، اجتماعی کردن مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر است.
وی افزود: اعتیاد به عنوان یکی از چهار بحران بزرگ جهانی تلقی می شود و آسیب های ناشی از آن می تواند ویرانگر امنیت، آسایش و هنجارهای اجتماعی باشد.
وی با مثبت ارزیابی کردن فعالیت های ستاد در سال گذشته افزود: ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان در سال جاری نیز برنامه های خوبی را در ادامه مبارزه با مواد مخدر اجرا می کند.
سیدجلال سیدمحمدی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار تالش نیز گفت: دشمنان کشور و نظام با سلاح اعتیاد به جنگ آمده اند.
وی ادامه داد: متاسفانه معضل اعتیاد و آثار سوء آن، بلایی است که امروز خانواده ها و جامعه به شیوه های مختلف با آن در تماس اند و بزرگترین معضل کشور به شمار می رود.
سیدمحمدی گفت: حجم ورود مواد مخدر و ترانزیت آن از طریق کشورها به شدت میزان نفوذ اعتیاد را بالا برده و در واقع دشمنان امروز از طریق مواد مخدر به جنگ کشور و مردم ما آمده اند.
معاون فرماندار تالش افزود: هدف از برگزاری این جلسات، رفع تکلیف و یا صرفاً ارائه یک صورت جلسه نیست بلکه این جلسات به دنبال ارائه راهکارهای عملی برای کاهش این معضل و تهدید بزرگ اجتماعی است.
سیدمحمدی اضافه کرد: با هماهنگی های بعمل آمده، جشنواره ورزش های بومی - محلی بین زندانیان مواد مخدر استان گیلان در هفته مبارزه با مواد مخدر برگزار خواهد شد.
در پایان این جلسه اعضاء ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از بخش های مختلف اردوگاه درمانی حویق بازدید کردند.
شهرستان تالش در 110 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
7106/2007

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده