ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عضو هیات ملی یمن: سعودی،جنگ اقتصادی را علیه یمن شروع کرده است

به گزارش ایرنا، حمید رزق در گفت وگو با پایگاه خبری العهد، خاطرنشان کرد: بسیار طبیعی است که هیات ریاض به سمت توجیه های واهی حرکت کند و چشم خود را بر متجاوزان سعودی که شهروندان عادی از جمله کودکان و زنان را کشته و یا آواره و خانه ها و بازارهای محلی را ویران کرده اند، ببندند.
وی با بیان اینکه«هیات ریاض دارای حق و اراده تصمیم گیری سیاسی نیست»، تصریح کرد : هیات ریاض بعد از شکست در میدان نبرد اکنون در تحقق اهداف سیاسی خود در مذاکرات کویت هم شکست خورده است.
عضو هیات ملی یمن هشدار داد: متجاوزان سعودی هم بعد از شکست نظامی و سیاسی برای هیمنه بر قدرت تصمیم گیری و سرنوشت ملت یمن، اکنون یک جنگ وحشیانه اقتصادی را علیه یمن با هدف برانگیختن خشم مردم یمن و عصبانی کردن آنها شروع کرده اند.
حمید رزق گفت:هیات ریاض فاقد اراده واقعی برای تحقق صلح در یمن است و هیچ قصدی برای تحقق راه حل سیاسی همه جانبه به ویژه در سایه تجاوز مستمر و فزاینده علیه یمن ندارد.
وی بر ضرورت تلاش برای ایجاد راه حلی در دوره انتقالی و تشکیل قدرت انتقالی با مشارکت همه گروه های سیاسی یمن تاکید کرد.
عضو هیات ملی یمن خاطرنشان کرد: هیات ملی یمن به حضور در مذاکرات تا ایجاد راه حلی که همه طرف ها از آن رضایت داشته باشند و غبار را از تجاوز علیه یمن و ملت آن بزداید، ادامه می دهد.
خاورم ** 1324

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سایر منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X