عضو هیات ملی یمن: سعودی،جنگ اقتصادی را علیه یمن شروع کرده است

به گزارش ایرنا، حمید رزق در گفت وگو با پایگاه خبری العهد، خاطرنشان کرد: بسیار طبیعی است که هیات ریاض به سمت توجیه های واهی حرکت کند و چشم خود را بر متجاوزان سعودی که شهروندان عادی از جمله کودکان و زنان را کشته و یا آواره و خانه ها و بازارهای محلی را ویران کرده اند، ببندند.
وی با بیان اینکه«هیات ریاض دارای حق و اراده تصمیم گیری سیاسی نیست»، تصریح کرد : هیات ریاض بعد از شکست در میدان نبرد اکنون در تحقق اهداف سیاسی خود در مذاکرات کویت هم شکست خورده است.
عضو هیات ملی یمن هشدار داد: متجاوزان سعودی هم بعد از شکست نظامی و سیاسی برای هیمنه بر قدرت تصمیم گیری و سرنوشت ملت یمن، اکنون یک جنگ وحشیانه اقتصادی را علیه یمن با هدف برانگیختن خشم مردم یمن و عصبانی کردن آنها شروع کرده اند.
حمید رزق گفت:هیات ریاض فاقد اراده واقعی برای تحقق صلح در یمن است و هیچ قصدی برای تحقق راه حل سیاسی همه جانبه به ویژه در سایه تجاوز مستمر و فزاینده علیه یمن ندارد.
وی بر ضرورت تلاش برای ایجاد راه حلی در دوره انتقالی و تشکیل قدرت انتقالی با مشارکت همه گروه های سیاسی یمن تاکید کرد.
عضو هیات ملی یمن خاطرنشان کرد: هیات ملی یمن به حضور در مذاکرات تا ایجاد راه حلی که همه طرف ها از آن رضایت داشته باشند و غبار را از تجاوز علیه یمن و ملت آن بزداید، ادامه می دهد.
خاورم ** 1324

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عضو هیات ملی یمن: سعودی،جنگ اقتصادی را علیه یمن شروع کرده است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سایر منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X