ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تولیدکنندگان یزد در بازاریابی اهتمام جدی داشته باشند

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمدرضا ناصری، سه شنبه شب در سومین جشنواره تجلیل از حامیان حقوق تولیدکننده و مصرف کننده در استان یزد اظهار داشت: فروش رکن اصلی تولید است و تا زمانی که فروش و بازار وجود نداشته باشد، تولید معنا و مفهومی نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه تولیدکنندگان و صنعتگران باید اهتمام جدی در زمینه بازاریابی داشته باشند، بیان کرد: هم تولیدکنندگان و هم دست اندرکاران دولتی باید در این بخش با جدیت وارد شوند و با بررسی مشکلات و رفع آنها، شرایط رقابت در بازارهای جهانی را فراهم کنند.

تولیدکنندگان فضا را برای رقابت در بازارهای جهانی فراهم کنند

ناصری تاکید کرد: به طور قطع حفظ کیفیت در کنار قیمت مناست می تواند بسیاری از رقبای خارجی را کنار بزند و فضا را برای رقابت در بازارهای جهانی فراهم کند.

وی با بیان اینکه نباید برای کسب سود بیشتر به هر کار و شیوه ای دست زد، افزود: این شیوه به صورت مقطعی تاثیرگذار است اما به تدریج مشتریان یکی یکی از دست می روند و تولیدکننده ای که طمع کرده باشد، متضرر می شود.

ناصری بیان کرد: متاسفانه عده‌ ای برای رسیدن به سود بیشتر و قیمت ارزانتر، نعمت خدا را آلوده و خراب می‌ کنند که این فرهنگ باید عوض شود و فرهنگ دلسوزی برای مردم جامعه و فرهنگ «آنچه برای خود می‌ پسندی برای دیگران نیز بپسند» جایگزین آن شود.

خدمت فدای سود بیشتر نشود

امام جمعه یزد تصریح کرد: متاسفانه در کشور ما خدمت را فدای سود بیشتر می ‌کنند در حالی که اگر سود بیجا و بیشتر خواسته باشید، کیفیت پایین می‌آید بنابراین به سود معقول اکتفا کنید و به حق و حقوق مردم احترام بگذارید تا برکت در کسب و کار شما ایجاد شود.

وی یادآور شد: برخی موارد باید در بین ما فرهنگ و نهادینه شود و اگر اینگونه شد و با وجدان و خداترسی و تکیه بر اصل آنچه برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند، کار انجام شد، حقوق مصرف کننده حفظ می شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات




جدیدترین اخبار منتشر شده

X