ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برخی مدیران درک درستی از جایگاه روابط عمومی ندارند

به گزارش خبرگخبرنگار مهر، عباس ملازینلی سه شنبه شب در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان یزد برگزاری جلسات فشرده طی چهار ماه اخیر را علت تعویق در برگزاری جلسات این شورا دانست و اظهار کرد: در صدد هستیم از این پس این جلسات به صورت مستمر و منظم برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه برخی وجوه و ابعاد روابط عمومی ها مورد غلفت قرار گرفته یا کمتر به آنها پرداخته شده است، افزود: دانش، اشراف و آگاهی سازمانی در روابط عمومی های یزد پایین است.

ملازینلی با یادآوری این مطلب که برخی مدیران دستگاه ها درک و شناخت درستی از جایگاه روابط عمومی ها ندارند، اظهار کرد: البته برخی دستگاه ها نیز در این خصوص عملکرد مطلوبی داشته و با آگاهی عمل کرده اند.

دبیر شورای روابط عمومی های استان یزد تاثیر روابط عمومی در موفقیت دستگاه ها را مورد اشاره قرار داد و افزود: متاسفانه برخی دستگاه ها کماکان به صورت سنتی اداره می شوند و یک نفر کار دبیرخانه، رئیس دفتری و .... را به عنوان روابط عمومی انجام می دهد که نادرست است.

وی با اشاره به اهمیت فعالیت روابط عمومی ها در توسعه، گفت: امیدواریم تمامی دستگاه‌ها از فعالیت روابط عمومی ها بهره بگیرند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده