ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روابط عمومی ها عملکرد دستگاه ها را شفاف به اطلاع عموم برسانند

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد میرمحمدی سه شنبه شب در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد اظهار کرد: باید تعامل دو سویه و اعتماد بین رسانه ها و روابط عمومی دستگاه ها وجود داشته باشد.

به گفته وی اطلاع‌ رسانی شفاف و صحیح، بدون ایجاد چالش یکی از اولویت های رسانه ها بوده و باید تعاملی سازنده بین رسانه ها و روابط عمومی ها شکل گیرد.

میرمحمدی خواستار ارتباط مستمر رسانه ها و روابط عمومی ها شد و تصریح کرد: این امر می تواند باعث نشاط در جامعه شود.

وی با اشاره به نقش روابط عمومی ها در ایجاد یاس و ناامیدی یا روحیه نشاط و شادابی در جامعه اظهار کرد: روابط عمومی ها باید با اطلاع رسانی صادقانه و شفاف مردم را در جریان عملکرد دستگاه ها قرار دهند.

میرمحمدی روابط عمومی را یکی از مشاغل دشوار عنوان و تصریح کرد: فردی که در روابط عمومی یک اداره مشغول به کار می شود باید به صورت تخصصی و براساس علم  و آگاهی در تمامی حوزه های کاری خود ورود پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه کار روابط عمومی به اندازه ای حساس است که کوچکتین اشتباه و غلفت می تواند مشکل ساز شود، افزود: تبیین سیاست های کلی نظام یکی از رسالت های روابط عمومی هاست.

استاندار یزد ادامه داد: رشد اقتصادی و مهار تورم یکی از اولویت های دولت یازدهم است که روابط عمومی ها نیز باید در این زمینه به کمک دولت بیایند و به رسالت خود در این خصوص عمل کنند.

میرمحمدی گفت: روابط عمومی ها باید بتوانند با هر قشری ارتباط برقرار کرده و نیازهای مخاطب خود را پاسخگو باشند.

به گفته وی دوری از مطالعه و کتابخوانی، ناآشنایی با حوزه وظایف و عملکرد، عدم برقراری ارتباط مناسب با قشر جوان، ضعف در برقراری ارتباط با جامعه از جمله ضعف ‌های روابط عمومی‌ها است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X