ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سیستم قضایی پیگیر سوءمدیریت در کارخانه کاشی نیلو در اجرای اصل 44 دقت لازم صورت گیرد

تعطیلی کارخانه‌ها عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: سیستم قضایی در حال کمک به رفع مشکل کارخانه کاشی نیلو است و سوء مدیریت رخ داده در این کارخانه با برخورد قضایی پیگیری می‌شود.

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، درباره مشکلات رخ‌داده برای کارخانه کاشی نیلو نجف آباد و تعطیلی این کارخانه و بیکاری 800 کارگر آن، اظهار داشت: در بررسی وضعیت کنونی کارخانه کاشی نیلو باید موضوع خصوصی سازی را مورد بررسی قرار داد، متأسفانه در اجرای اصل 44 اشتباهاتی وجود دارد در حالی که این اصل مرتبط با خصوصی سازی اصل خوبی است.

وی افزود: در جریان اجرای اصل 44 گاهی واگذاری‌ها به افرادی صورت گرفته که از مدیریت لازم برای انجام کار برخوردار نبوده‌اند، شرایط لازم و مناسبی برای اداره کارخانه‌جات را نداشته‌اند و به این وسیله ضربات بدی به پیکره این کارخانه‌ها مشاهده کرده‌ایم.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از بخش‌های صنعتی کشور که از اجرای این اصل ضربه خورده کارخانه کاشی نیلو نجف آباد است، تصریح کرد: این کارخانه با وجود موفقیت در تولید کاشی و بهره مندی از نیروی انسانی موثر و کارآمد با سوء مدیریت دچار وضعیت بحرانی امروز شده است.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه این کارخانه با عظمت به افرادی واگذار شد که با سوء مدیریت خود یک بحران اجتماعی را در بخشی از استان به وجود آوردند و هم اکنون شورای تأمین و دستگاه‌های مرتبط درگیر بررسی مشکلات این کارخانه هستند.

ابوترابی با بیان اینکه در اجرای اصل 44 این انتظار وجود دارد که در واگذاری‌ها دقت لازم صورت گیرد، گفت: اکنون سیستم قضایی در حال کمک به رفع مشکل این کارخانه است و سوء مدیریت رخ داده در این کارخانه با برخورد قضایی پیگیری می‌شود.

انتهای پیام/ج

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X