ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ورزش گلف به محلات حاشیه نشین اصفهان می‌رود احداث زمین گلف در ورزشگاه نقش جهان

گلف مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری اصفهان با اشاره به همکاری این سازمان با فدراسیون گلف گفت: زمینی در ورزشگاه نقش جهان برای احداث میدان گلف در نظر گرفته شده است که فدراسیون گلف بودجه‌ای را برای احداث این زمین اختصاص می‌دهد.

مسعود انصاری مهر در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان درباره همکاری سازمان ورزش شهرداری اصفهان با فدراسیون گلف اظهار داشت: رشته ورزشی گلف در ذهن مردم به عنوان رشته‌ای ویژه افراد متموّل شناخته شده است در صورتی که این رشته نیاز به ابزار خاصی ندارد، علاوه بر این مینی گلف‌ در فضای پارک همچنین آپارتمانی در  فضایی به ابعاد 5 متر مربع در 5 متر مربع طراحی می‌شود و می‌تواند خانواده‌ها را در کنار یکدیگر جمع کند.

وی افزود: زمینی در کنار یک مجموعه ورزشی در اختیار داریم که می‌تواند با طراحی سازه به زمینی برای ورزش گلف تبدیل شود، البته بخش خصوصی مایل به سرمایه‌گذاری در این حوزه است، همچنین زمین گلف در ورزشگاه نقش جهان در نظر گرفته شده اما در حال حاضر خارج از محدوده است و شهرداری اصفهان نمی‌تواند اقدام کند، البته فدراسیون گلف بودجه‌ای را برای احداث زمین گلف در ورزشگاه نقش جهان اختصاص می‌دهد.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری اصفهان تصریح کرد: گلف امروز جزء ورزش‌های چندوجهی است و سیاست مداران برای گرفتن تصمیمات استراتژیک و ایجاد آرامش به انجام این ورزش می‌پدازند، این ورزش بستر مناسبی را برای آرامش فراهم می‌کند و می‌تواند به سرعت عام پسند شود.

وی خاطرنشان کرد: بر خلاف تصور همگان، گلف نیاز به زمین چمن وسیع ندارد و حتی در شن و تپه هم می‌توان این ورزش را انجام داد، همچنین این ورزش قابلیت دارد که در محلات حاشیه نشین به ویژه برای نسل نوجوان و جوان جذابیت داشته باشد.

انصاری مهر بیان کرد: از سوی دیگر مینی‌ گلف‌ها را می‌توان در پارک‌ها جانمایی کرد و امیدوار هستیم با حمایت فدراسیون گلف از هیئت اصفهان به سمت عمومی کردن ورزشی گلف حرکت کنیم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده