اقامه نماز در مدارس استان سمنان اولویت استتربیت دینی وظیفه مدارس

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا جهان شامگاه سه شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش میامی به میزبانی سالن جلسات اداره آموزش و پرورش این شهرستان، با اشاره به شعار آموزش و پرورش در سال تحصیلی جاری و اهمیت به مسئله قرآن و نماز در مدارس، تاکید کرد: با توجه به تهاجم دشمن در عرصه فرهنگی، آموزش و پرورش با اشاعه فرهنگ دینی و قرآنی در جامعه نقش مهمی را در مقابله  با جنگ نرم دشمنان ایفا خواهد کرد.

وی با اشاره به شعار آموزش و پرورش در سال تحصیلی جاری و موسوم به اهمیت مسئله قرآن و نماز در مدارس، افزود: تربیت انسان یکی از سخت ترین کارها در دوران زندگی هر فرد است و مدیران و معلمان در این راه نقش مهمی را ایفا می کنند.

تربیت دینی وظیفه مدارس است

مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه خداوند متعال در قرآن کریم به اهمیت تربیت انسان و رسالت پیامبران برای پرورش انسان ها اشاره دارد، گفت: معلمان و مدیران باید قدردان جایگاه خود باشند و بدانند که خداوند پیامبران را بر این جایگاه قرار داده است.

 جهان با تاکید بر اینکه علاوه بر خانواده، معلمان و مدیران متولی تربیت فرزندان هستند، تاکید کرد: مدیران با افزایش آگاهی خود در زمینه علم تربیت و پرورش انسان بویژه نوجوانان و جوانان برای تربیت جامعه آینده کشور تلاش کنند.

وی همچنین توجه به مسائل دینی و قرآنی در کنار علوم روز روانشناسی را ضروری دانست و افزود: ما باید از طریق اسلام و قرآن که ساده ترین راه را برای زیستن انسان بیان داشته اند برای تربیت دینی و اسلامی دانش آموزان گام برداریم.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اقامه نماز در مدارس استان سمنان اولویت استتربیت دینی وظیفه مدارس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی خبر 24 دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات